MS v hokeji 2019 | SE SIMONOU: Kdo chrápe a kdo tančí v kabině? Simon "práskal" na parťáky! | iSport.cz
21. května 2019 • 05:00

SE SIMONOU: Kdo chrápe a kdo tančí v kabině? Simon "práskal" na parťáky!

Autor: TV iSport, ros
TOP VIDEA
Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče
Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českou reprezentaci čeká na mistrovství světa finální zápas skupiny B se Švýcarskem (ONLINE přenos sledujte ZDE). Ještě před ním se ale Dominik Simon ujal role průvodce kádru národního týmu. Okomentoval všechny své spoluhráče a prozradil pořádné pikantnosti: kdo chrápe, kdo nechce na ledě nikoho obtěžovat a kdo si otevřel v kabině taneční koutek? Podívejte se ve VIDEU!Útočník Pittsburghu Dominik Simon se své role ujal znamenitě. Nezapomněl oglosovat všechny spoluhráče. „Radko Gudas je třeba hrozně hodnej kluk. Nechce se s nikým prát, nebo ho na ledě obtěžovat. Nejpříjemnější protihráč," poznamenal s úsměvem. 

A plynule pokračoval.

„Filip Chytil... No na to, že mu je asi patnáct let, hraje v NHL. Hraje, jak kdyby měl za sebou půlku života, což je pro něj jen dobře. Navíc je veselej, často spolu v kabině zpíváme, když vyhrajeme. Máme taneční koutek," přiblížil Simon vítězné oslavy po zápasech. 

„Milan Gulaš má rád guláš, nevím proč," neodpustil si poznámku na adresu poslední posily Říhova týmu. „Teda guláš s pivem," zasmál se. „Ale ne vážně, s Janem Kovářem na ledě vypadají, jak kdyby spolu chodili. Opravdu si spolu sedí."

„Vedle mě v kabině sedí Michal Řepík. Hodně spolu před zápasem kecáme, vždycky si pomaže nohy třemi lahvemi Alpy, proto pak tak lítá," práskl spoluhráče Simon.

Ve výčtu neopomněl čtyřiadvacetiletý útočník nikoho a ani sebe. Co dalšího vymyslel a kdo na pokoji chrápe?

Ledecká fandila přímo v Bratislavě. Kluci mě mají na své straně, věřím v zlato, říká

Komentátor Bartošák: Skvělý zážitek. Nemístné vtípky jsem si odpustil

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud