Fanoušci vzkázali Rusům při české výhře: Zabili jste vlčí smečku | iSport.cz
6. února 2015 • 11:46

Fanoušci vzkázali Rusům při české výhře: Zabili jste vlčí smečku

Autor:
480p360p240p
TRANSPARENT
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Utkání českých hokejistů v Karlových Varech vyvolávalo obavy. „Hrajeme na ruském území, nebude to jednoduché,“ vtipkoval před zápasem asistent trenéra Jaroslav Špaček. To se nakonec nepotvrdilo. Vyprodaná KV arena bouřlivě slavila české vítězství 3:0. A dokonce Rusům vyčítala náhlý konec karlovarských mladíků v juniorské KHL.Když se stejní soupeři utkali v Karlových Varech v roce 2009, poměr fanoušků byl zcela opačný. „Hráli jsme spíš venku, byla tam spousta Rusáků. Ale byli tam i naši samozřejmě,“ vzpomínal obránce Ondřej Němec.

Atmosféra byla ve čtvrtek ale úplně odlišná. Jednoznačnou převahu z 5985 diváků měli čeští fanoušci, kteří si třikrát zakřičeli ‚gól!‘ a nakonec i slavili hladké vítězství 3:0.

TRANSPARENT
480p 360p 240p

To, jaké je rozložení sil na tribunách, ukázalo už předzápasové představení sestav. Čtení ruské soupisky žádné ovace nevyvolalo, čeští hráči už sklidili potlesk. Největší Zaťovič a Němec, kteří v Karlových Varech dřív působili, a pak navrátilec Ručinský.

„Atmosféra byla parádní, i proto jsem rád, že jsme vyhráli, o to mi hodně šlo,“ pravil po utkání Ručinský, autor asistence na druhý gól.

Naopak na chvíli zavládla i protiruská nálada. Během utkání domácí fanoušci vyvěsili transparent: „Zabili jste vlčí smečku,“ čímž naráželi na předčasný konec karlovarských mladíků v juniorské KHL. Ti opustili rozjetou sezonu MHL kvůli tomu, že ruská strana nedodržela finannčí garance.

Souhra generací! Veterán Ručinský skvěle našel Simona, mladík zavěsil
720p 480p 360p 240p
Růča je Růča, naše garda není odepsaná! Fanoušci ve Varech chválili Ručinského
720p 480p 360p 240p
SESTŘIH: Česko - Rusko 3:0, podívejte se na klíčové okamžiky zápasu
480p 360p 240p
Rusové se chtěli rvát. Provokoval Smoleňák, pral se Klesla
480p 360p 240p

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga nabízí celkem 52 kol základní části, po které následuje play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >>

MS v hokeji 2019 (Slovensko)Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Speciály 2019: MS v biatlonu * MS v alpském lyžování

Články odjinud


Články odjinud