Micka: Po čtvrtém říkali, ať dám ještě 20

Tomáš MIcka se raduje z jednoho ze svých gólů
Tomáš MIcka se raduje z jednoho ze svých gólůZdroj: ČTK
Ročník 09/10
Začít diskusi (0)

Na tohle představení asi Tomáš Micka nikdy nezapomene. Hokejistům Karlových Varů nasázel čtyři góly a navrch přidal jednu asistenci. „To se mi nepovedlo ani v žácích. Zatím jsem byl maximálně čtyřikrát vyloučený," smál se po utkání.

Na co myslí střelec po takovém představení?
Teď jsem si vzpomněl, že můj táta taky jednou dal v extralize čtyři góly za zápas. Takže jsem moc rád, že jsem ho dneska dohnal, je to super pocit.

Byl váš otec v hledišti?
Pochodoval nahoře na tribuně. Stejně jako přítelkyně, chodí na všechny moje zápasy. Jsem jim za to moc vděčný.

Dneska se museli dmout pýchou...
Ještě jsem s s tátou nemluvil, ale hned mu zavolám. On ale stejně v mém výkonu určitě najde nějaké chyby.

Ty určitě nehledali fanoušci, jaké to bylo, když všichni skandovali vaše jméno?
Moc jim za to děkuju. Udělali skvělou atmosféru, jsem z toho úplně nadšený. Několikrát se mi stalo, že mne vyvolávali v Ústí nad Labem. Pokaždé, když se to povede, mám obrovskou radost.

ČTĚTE TAKÉ:
Slavia přišla o Bednáře >>
Micka sestřelil Karlovy Vary >>

Po třetím gólu doletělo na led i několik čepic...
Mám je všechny schované na svém místě v kabině

Ze střídačky naopak padaly ručníky...
To si ze mě dělali srandu spoluhráči. Říkali pak, ať dám ještě dvacet branek, abych se dotáhl na Davida Hrušku. Ten jich má nejvíc v celé extralize.

Asi jim budete muset složit tučnou sumu do kasy, už vás informovali?
Ještě ne. Budu se muset pobavit s pokladníkem. Uvidíme, kolik mě to bude stát, ale rád zaplatím.

Je vůbec za čtyři zásahy nějaká sazba?
Určitě tam něco takového bude. A i kdyby náhodou ne, tak si kluci něco vymyslí.

 

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů