Hašek poprvé trénoval, nastoupit chce v prosinci | iSport.cz
25. listopadu 2009 • 20:36

Hašek poprvé trénoval, nastoupit chce v prosinci

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Dominik Hašek
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový brankář Dominik Hašek dnes začal trénovat na ledě. Hrdina olympijských her v Naganu a dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru si přibližně před měsícem natáhl úpon zadního stehenního svalu a od té doby v sestavě Pardubic chyběl.Datum jeho návratu do soutěžního utkání ještě není známo, Hašek si je však jistý, že v prosinci bude opět chytat.

Čtyřiačtyřicetiletý brankář se dnes na ledě objevil v odlehčené výstroji a absolvoval pouze lehčí trénink pod dohledem trenéra pardubických gólmanů Jaroslava Landsmana.

"Pokud to půjde, tak bych se chtěl příští týden začít připravovat s mužstvem. Když to ale nepůjde, začnu později. V prosinci ale stoprocentně nastoupím," řekl Hašek České televizi. Bruslení, starty ani přemisťování v brance už mu nedělaly problémy.

Důležité podle něj je, aby byl připraven naskočit do extraligy. "I když je člověk zraněný, tak se musí připravovat a trénovat další svaly. Pak by to naskočení nemělo být tak těžké," vysvětlil Hašek, jenž zatím v sezoně zasáhl do 15 zápasů.

Témata:  sport, hokej, Pardubice, hašek
Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud