20. července 2017 • 11:16

Hokejový Zlín představil generálního sponzora. Má nové logo i název

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Novým generálním partnerem extraligového Zlína je obchodní portál Aukro. Klub bude v příští sezoně hrát pod názvem Aukro Berani Zlín. O novém generálním partnerovi klubu informoval jako první deník Sport, podle jehož informací by měly do klubové kasy přistát čtyři miliony korun.Spolupráce mezi klubem a společností Aukro je podepsána na rok s dvouletou opcí. "Jsem velmi rád, že jsme dospěli až ke vzájemné dohodě, která bude ku prospěchu obou stran a směřuje k finanční stabilitě zlínského hokeje," uvedl generální manažer klubu Martin Hosták.

Zlínský klub po devíti letech mění také logo. Nové vzniklo ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati. "Pracovali jsme na něm od začátku kalendářního roku. Cílem bylo vytvořit logo splňující moderní parametry, které bude dominantou nejen dresu pro nadcházející sezony," sdělil marketingový manažer klubu Tomáš Melzer.

Společnost Aukro střídá v názvu klubu stavební společnost PSG, která byla generálním partnerem oddílu od roku 2009. Nyní se přesunuje na pozici hlavního partnera, kterým je nově také firma Baťa.

Minulou sezonu zakončili zlínští hokejisté na 12. místě ve čtrnáctičlenné extraligové tabulce. Kádr poté opustili například útočníci Petr Holík a Robert Říčka, slovenský obránce Oldrich Kotvan a další bek Miroslav Blaťák, který ukončil kariéru.

Klub naopak ohlásil příchody útočníků Pavla Klhůfka, Tomáše Fořta a obránců Davida Noska a Tomáše Valenty. V pondělí, kdy začne zlínským hokejistům příprava na ledě, by měl Zlín podle Hostáka představit minimálně jednu další výraznou posilu.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze