25. května 2018 • 09:17

Winter Classic v Ostravě? Vítkovice chtějí pod širé nebe Třinec a Kometu

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Devadesát let od založení klubu chtějí hokejisté Vítkovic oslavit stylově. Reálně uvažují o sérii Winter Classic. V lednu by chtěli na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích, kam se vejde 15 tisíc fanoušků, hrát pod otevřeným nebem proti třineckým Ocelářům a brněnské Kometě. Pro Moravskoslezský Deník to potvrdil majitel vítkovického klubu Aleš Pavlík.„Ještě to ale není rozhodně definitivní, protože stále čekáme na podpis klíčových smluv,“ říkal Pavlík. „A to především ze strany města Ostravy a Moravskoslezského kraje. Bez jejich finanční podpory se akce nemůže uskutečnit. Dolaďujeme i úzkou spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.“

Pokud se Vítkovicím podaří zápasy pod širým nebem zorganizovat, byly by třetím českým klubem v novodobé éře, který si na extraligový Winter Classic troufnul. Zatím se hrálo jen v Pardubicích (2012) a v Brně (2016).

Kromě vytipovaných extraligových zápasů by se venku mohlo hrát také tradiční Derby ostravských univerzit mezi VŠB - TU Ostrava a Ostravskou univerzitou, které se těší také obrovskému zájmu fanoušků. V plánu je také hokejový mládežnický turnaj a krasobruslařské závody.

Novoroční Winter Classic
Novoroční Winter Classic

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze