Hokejový obránce Kadlec v Omsku hrát nebude | iSport.cz
14. července 2007 • 00:00

Hokejový obránce Kadlec v Omsku hrát nebude

Autor: ČTK
Petr Kadlec
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Angažmá českého hokejového obránce Petra Kadlece v ruském Avangardu Omsk skončilo ještě dříve, než pořádně začalo.Angažmá českého hokejového obránce Petra Kadlece v ruském Avangardu Omsk skončilo ještě dříve, než pořádně začalo. Třicetiletý hráč neprošel v minulých dnech vstupní lékařskou prohlídkou a bohatý sibiřský klub o něj ztratil zájem. Kadlec, který je po operaci kolena, by se měl vrátit do Slavie, odkud měl do Omsku zamířit na hostování. Pražský tým se však zatím k jeho návratu staví zdrženlivě. "Týmový doktor prohlásil, že budu moct hrát nejdřív v listopadu. Omsk tak ztratil zájem," řekl Kadlec deníku Blesk. Podle jeho agenta Aleše Volka však ruský klub byl o stavu hráče informován. "Podle názoru jiných lékařů bude fit mnohem dřív. Rusové byli se stavem Petra dopředu seznámeni, přesto do toho šli. A teď cukli," uvedl Volek. Účastník mistrovství světa 2003 by se měl teoreticky vrátit do Slavie. Generální manažer a trenér Vladimír Růžička si tím ale úplně jistý není. "Těžko k tomu teď můžu něco říct. V pondělí mám jednání s agentem," řekl Růžička. Slavia podle všeho počítala, že díky odchodu elitního obránce ušetří v rozpočtu a navíc získá finance za jeho uvolnění. Navíc není vyloučeno, že by v klubu působil obránce Jan Novák, který v loňské sezoně hostoval v Kazani a nyní je zatím bez zahraničního angažmá. I na něj by Slavia potřebovala dostatek financí.

Témata: 


Články odjinud


Články odjinud