Vsaďte si u Chance na MS v hokeji a dostanete zdarma 200 Kč na první sázky!

info textZdroj: Tipsport
Prezentace klienta
Hokej

Sázejte na Mistrovství světa v hokeji u Chance a „přihrajte si“ 200 Kč zdarma na vaše první sázky! Stačí si jen založit účet a dvě stovky jsou vaše.

Kromě 200 korun, které od Chance do začátku dostanete, je samozřejmostí i vstupní bonus k prvnímu vkladu. Proveďte na svůj nový účet u Chance vklad a můžete si zahrát o bonus až 2 000 Kč.

V průběhu roku se budete moci u Chance zúčastnit i celoroční soutěže Sázkařská Grand Tour, ve které se sázkařům rozdá nejméně 10 milionů korun. Hraje se v deseti soutěžních etapách, které jsou spojené s největšími sportovními akcemi roku.  

Ještě u Chance nesázíte? Kdy jindy vyzkoušet adrenalin ze sázení a radost z výher, než během Mistrovství světa v ledním hokeji? Založte si účet ZDE a získejte zdarma 200 korun a další skvělé výhody! 

 

Doporučujeme

Články z jiných titulů