5. ledna 2016 • 16:30

Chcete jet na MS v hokeji do Ruska? Vezmeme vás tam!

Autor:
TOP VIDEA
Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane Rada: Poháru klademe velkou váhu. Těší mě, že Pernica ještě zůstane
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poleťte s námi podpořit českou reprezentaci do Moskvy!Hokejová tour nového ročníku SYNOT TIP CHALLENGE 2016 již odstartovala.

80. Mistrovství světa v ledním hokeji se letos uskuteční v Rusku. Bude náš tým opět zářit a stane se mistrem světa 2016?

Foto 

Na výsledky si musíte sice ještě počkat, ale svou účast na mistrovství si můžete zajistit už nyní!

O zájezd pro dva na Mistrovství světa v hokeji můžete bojovat od 4. ledna do 28. února v unikátní soutěži SYNOT TIP CHALLENGE. Máte tedy dva měsíce na to, abyste rozhodli o svém vítězství.

V SYNOT TIP CHALLENGE neplatí pravidlo, že vítěz bere vše!  Na ostatní v pořadí čekají rovněž velmi atraktivní ceny v podobě volných sázenek, elektroniky dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč, sportovní výbavy dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč nebo ročního sledování O2 TV zdarma.

Foto 

Nebo máte zálusk na luxusní BMW?

Přihlaste se do SYNOT TIP CHALLENGE ještě dnes a nepropásněte svou šanci na výhru.

Foto 

Jak se přihlásit do soutěže?

Pokud ještě nejste členy BENEFIT klubu, tak se nejprve musíte zaregistrovat a v registračním formuláři zatrhnout možnost "Chci se účastnit hry SYNOT TIP CHALLENGE". Pokud již členem BENEFIT klubu jste, ale nejste přihlášení do naší unikátní soutěže, můžete to napravit v nastavení svého účtu zatržením možnosti "Chci se účastnit hry SYNOT TIP CHALLENGE". 

Více informací k soutěži naleznete na webu synottip.cz v sekci CHALLENGE.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze