Hadamczik povolal i Šindela | iSport.cz
1. dubna 2008 • 00:00

Hadamczik povolal i Šindela

Autor: ČTK
Jakub Šindel
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plzeňský hokejista Jakub Šindel, který vypomáhal v play off první ligy Mladé Boleslavi, doplnil nominaci českých reprezentantů na přípravné zápasy s Běloruskem.Plzeňský hokejista Jakub Šindel, který vypomáhal v play off první ligy Mladé Boleslavi, doplnil nominaci českých reprezentantů na přípravné zápasy s Běloruskem. Dvaadvacetiletý útočník byl zařazen do kádru poté, co kvůli potížím se zády opustil výběr pardubický Libor Pivko. Šindel bude s týmem na ledě poprvé ve středu při rozbruslení v Havlíčkově Brodu a hned večer si odbude v Třebíči premiéru v národním týmu proti Bělorusům. Odveta se hraje o den později v Havlíčkově Brodu. Šindel je v kádru, který má kouč Alois Hadamczik k dispozici na startu přípravy na mistrovství světa v Kanadě, už sedmým nováčkem. V týmu se v nejbližší době neobjeví opora Magnitogorsku Jan Marek, který má problémy s kolenem i ramenem a v pondělí absolvoval vyšetření v Praze. Asi do týdne se rozhodne, jak na tom bude," řekl Hadamczik novinářům po dnešním tréninku v Havlíčkově Brodu.


Nominace českých hokejistů na zápasy s Běloruskem: Brankáři: Miroslav Kopřiva (Kladno), Vladislav Koutský (Pardubice)
Obránci: Josef Hrabal, Petr Čáslava (oba Čerepovec/Rus.), Marek Černošek (Sparta), Tomáš Kundrátek (Třinec), Václav Benák (Plzeň), Tomáš Mojžíš (Novosibirsk/Rus.), Zdeněk Kutlák (Ambri-Piotta/Švýc.)
Útočníci: Tomáš Rolinek, Petr Koukal, Jiří Cetkovský (všichni Pardubice), Ivan Rachůnek, Pavel Kubiš (oba Zlín), Lukáš Krenželok (Vítkovice), Peter Jánský (Litvínov), Tomáš Netík (Sparta), Jakub Šindel (Plzeň), Josef Straka (Čerepovec/Rus.), Pavel Rosa (Omsk/Rus.), Ladislav Kohn (CSKA Moskva/Rus.).

Témata: 


Články odjinud


Články odjinud