Krev na ledě. Rozhodčímu prořízla brusle krk | iSport.cz
31. prosince 2009 • 12:00

Krev na ledě. Rozhodčímu prořízla brusle krk

Autor: ČTK
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy Kverka: Už v létě jsem tušil, že mezi Rolinkem a Lubinou jsou určité problémy
Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1 Olomouc - České Budějovice: Schranz potáhl míč do prostoru a úchvatnou střelou skóroval, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kanadský hokejový rozhodčí je v kritickém stavu poté, co mu brusle jednoho hráče prořízla krk. K tragédii došlo v utkání juniorské ligy v kanadském Woodstocku mezi domácími Renegades a hosty z New Hamburg.Pětadvacetiletý sudí Kevin Brown utrpěl zranění, když se snažil zasáhnout do potyčky dvou hráčů, kteří spadli na zem. Jeden z nich trefil rozhodčího bruslí pod bradu, čehož si Brown nejprve ani nevšiml a pokračoval v pokusu odtrhnout dva rváče.

Až po chvíli pochopil, co se stalo, a s rukou zakrývající krvácející ránu dojel ke střídačce. Navzdory proříznuté krkavici by měl rozhodčí, který je v pod sedativy a dostal čtyři jednotky krve, hrůzostrašný incident přežít.

"Ukázal sestřičce v nemocnici palec nahoru. Takže si myslím, že bude v pořádku," řekl deníku Toronto Star Charlie Lennox, koordinátor rozhodčích z Ontario Hockey Association.

 


Články odjinud


Články odjinud