5. února 2018 • 23:02

Oslabená Chelsea nestačila na Watford, dostala čtyři góly

Fotbalisté Chelsea v anglické lize podruhé za sebou prohráli a v tabulce zůstali na čtvrtém místě. Obhájci mistrovského titulu podlehli 1:4 na hřišti Watfordu, kde hráli hodinu v oslabení. Trenér Javi Gracia, který se Watfordu ujal před dvěma týdny, si tak s týmem připsal první výhru.

Po půlhodině hry oslabil hosty Bakayoko, jenž dostal v rychlém sledu dvě žluté karty, a Watford přesilovku ještě před přestávkou využil. Brankář Courtois fauloval ve vápně barcelonskou posilu Deulofeua a pokutový kop proměnil ve 42. minutě kapitán Deeney.

Domácí přehrávali londýnského favorita i po změně stran a měli další šance, ale Deulofeu ani Doucouré nedokázali vedení pojistit. Pořádná přestřelka se strhla až v závěrečné desetiminutovce: nejprve vyrovnal Hazard, ale za Watford bleskově odpověděli Janmaat, Deulofeu a v nastavení ještě Pereyra.

Svěřenci trenéra Antonia Conteho prohráli o tři góly i v minulém kole, kdy doma nečekaně podlehli Bournemouthu 0:3. Jedenáctý Watford vytěžil z předchozích pěti zápasů jen dva nerozhodné výsledky, nyní ale zvýšil odstup od sestupového pásma na šest bodů.

Témata:  26. kolo, fotbal, Anglie, liga, Sport

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 11. kola Fortuna ligy »

12. kolo Fortuna ligy:

Bohemians 1905 - Plzeň (pá 19.10., 18:00), Olomouc - Zlín (so 20.10., 15:00), Slovácko - Teplice (so 20.10., 17:00), Baník - Karviná (so 20.10., 17:00), Příbram - Jablonec (so 20.10., 17:00), Dukla - Opava (ne 21.10., 15:00), Liberec - Slavia (ne 21.10., 17:00), Sparta - Boleslav (po 22.10., 18:00)