7. února 2018 • 11:25

Hvězda NBA Porzingis bude kvůli kolenu několik měsíců mimo hru

Autor:
Jedna z hvězd basketbalové NBA Kristaps Porzingis si v úterním utkání s Milwaukee přetrhl vaz v koleni a bude New Yorku chybět několik měsíců. Přijde o zbytek sezony a také o víkendové Utkání hvězd, kam byl poprvé nominován.


Lotyšský pivot se zranil při střetu s další evropskou hvězdou Janisem Adetokunbem, který se ho snažil zblokovat při smeči. Místo toho jen vrazil do Porzingise, který při dopadu špatně došlápl a poranil si levé koleno. Nyní ho čeká operace a dlouhá rehabilitace, která se může protáhnout až do začátku příští sezony.

Dvaadvacetiletý bývalý spoluhráč českého rozehrávače Tomáše Satoranského v Seville měl v této sezoně NBA průměry 23 bodů, 6,7 doskoku a 2,4 bloku na utkání. New Yorku, který je jedenáctý ve Východní konferenci, při jeho absenci zřejmě zhasla poslední naděje na postup do play off.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze