Klopp za divokou oslavu vítězství v derby zaplatí pokutu

ČTK
Sport
Začít diskusi (0)
Trenér fotbalistů Liverpoolu Jürgen Klopp dostane za divoké oslavy nedělního vítězství 1:0 v derby proti Evertonu pokutu. Německý kouč dnes přijal obvinění Fotbalové asociace z nevhodného chování a podle BBC bude muset zaplatit zhruba 8000 liber (230 tisíc korun).

Klopp se rozběhl na hrací plochu k oslavě vítězného gólu, který vstřelil v šesté nastavené minutě Divock Origi. Horkokrevný německý kouč se zastavil až v náruči gólmana Alissona Beckera a svým chováním vzbudil u části britských expertů a fanoušků kritiku.

Bezprostředně po zápase se Klopp veřejně omluvil především trenérskému kolegovi Davidu Silvovi z Evertonu. Portugalec však uvedl, že v jeho chování nepociťoval žádný nedostatek respektu.

Fotbalová asociace obvinila Kloppa z nevhodného chování v pondělí a původně mu dala čas na vyjádření do čtvrtka.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů