Na Jágra to byl nesmyslný faul. Čím nižší soutěž, tím větší paka | iSport.cz
19. února 2018 • 17:27

Na Jágra to byl nesmyslný faul. Čím nižší soutěž, tím větší paka

Autor: Adam Svoboda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Velký rozhovor s Václavem Kotalem čtěte v pátečním Sport Magazínu
ANKETA: Top moment sezony? Slávistické jaro, příchod Václava Kotala
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ADAMA SVOBODY | Ačkoli běží olympiáda a k vidění jsou super výkony českých sportovců, v českém hokeji vzbudil pozornost drsný atak havířovského Marka Sikory na Jardu Jágra v sobotním prvoligovém zápase. Zákrok vyvolal obrovské emoce. Jak to vidím já?Nemá cenu vůbec řešit, jestli byl u mantinelu Jágr . Mohl tam být kdokoli jiný a viděl bych to naprosto stejně. Když mám před sebou hráče, který je metr od mantinelu, otočený k němu, přece se nerozjedu a nevletím do něj jako blázen. Tohle Sikora přehnal.

Přitlačím ho, proč ne, nebo se mu snažím sebrat puk jinak. Ale ten borec z Havířova ho tam nesmyslně naremploval. Jarda od něj dostal nemilosrdnou ránu, byla tam krev, ale otřes mozku podle mě utrpěl až po pádu na led, kdy se majznul do hlavy.

Nevím, přijde mi, že v extralize panuje mezi hráči větší vzájemný respekt, nemluvě vůbec o NHL. Obecně je známo, že čím nižší soutěž, tím větší paka. Tak to prostě chodí.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud