12. března 2018 • 16:45

Ve Spartě je cosi shnilého. Někde uvnitř. Musí najet na jinou cestu

Autor:
TOP VIDEA
Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová série mezi Spartou a Libercem skončila dřív, než pořádně začala. Pro mě byl vyřazený tým mírným favoritem, v minulém blogu jsem zmiňoval, že na jeho straně vidím rozdílového hráče jménem Michal Řepík, který by se mohl postarat o postup. Mýlil jsem se, nakonec jím byl Roman Will. Will a liberecký tým. Na rozdíl od něj Sparta jako tým na mě nepůsobila a ukázalo se, že je v ní cosi shnilého. Nevím přesně co, ale rozhodně tam uvnitř klubu něco shnilého je. A už delší dobu. Tam vidím problém. Program play off extraligy den po dni »Nechci kopat do raněného zvířete, jako hráč jsem to neměl rád a nebudu to dělat ani teď. Zvlášť když si teď do Sparty každý rád kopne, protože ji spousta lidí nemá ráda.

Já osobně mám ke Spartě velký respekt, nicméně některé věci kolem ní jsou zarážející. Když jsem viděl Spartu ve druhém utkání v Liberci, nechtělo se mi věřit, jaký výkon podala. Byl naprosto zoufalý.

Tady nejde o první selhání za poslední dobu. Sparta musí vyvodit důsledky a jasné závěry. Z mého pohledu se potřebuje pořádně zamyslet, kudy dál, protože ten tým věčně nepotáhne Pech, Hlinka, Kumstát nebo Vrána. Kluci nabírají roky, nedá se nic dělat.

Nechci radit, ale třeba bude nejlepším receptem začít sázet na mladé hráče, na odchovance. 

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahuKlasická verze
Mobilní verze