19. března 2018 • 14:34

Vítkovice byly s prominutím připosrané. A Pešán nesmyslně brečel

Autor:
TOP VIDEA
Chceme vyhrát titul. Ale nerad vykřikuju hesla, říká Trpišovský Chceme vyhrát titul. Ale nerad vykřikuju hesla, říká Trpišovský
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ADAMA SVOBODY | Extraligové play off začíná mít parádní grády. Začnu Kometou a jejím naprosto zaslouženým postupem. Vítkovice s ní sehrály celkem vyrovnané zápasy, ale série dopadla jednoznačně. Převálcováním. Týmu Kuby Petra chyběla zkušenost s vyřazovacími boji, naopak Kometa jich má hrozně moc. Působí na mě jako obrovský nezastavitelný kolos, který absolutně v ničem nechybuje, navíc je podpořený skvělým Markem Čiliakem v brance a výbornými fanoušky.Ano, Vítkovice se snažily, ale zároveň na mě působily ustrašeně, s prominutím a lidově řečeno byly připosrané. Nemohlo to dopadnout jinak než vypadnutím. Kometa ukazovala touhu, vzala za to, nekoukala nalevo, napravo a jela si to svoje. Navíc to přesilovkové komando, to je paráda, krásně se na tu souhru dívá.

Někdo říká, že si Kometa základní částí proplouvala a v předstihu se chystala na play off. Ano, k tomuto pohledu to může svádět, ale všichni víme, že základní část je dlouhá, máte zranění, nemoci, do toho Martin Erat s Ondrou Němcem byli na olympiádě, potřebovali si taky odfrknout, takže to nakonec skončilo pátým místem po 52 kolech.

Jde o to, že Libor Zábranský není žádný vůl, naopak velice inteligentní člověk, který přesně ví, co má kdy dělat. Funguje symbióza mezi ním a mužstvem, hráči věří jemu a on věří jim. Proto se v Kometě skrývá taková síla.

Podívejte se na sestavu, nenajdete v ní jediné slabé místo. Jestliže měl někdo pochybnosti o její formě na konci základní části, tým veškeré obavy rázně utnul. Teď se Komety všichni bojí.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze