19. března 2018 • 14:34

Vítkovice byly s prominutím připosrané. A Pešán nesmyslně brečel

Autor:
TOP VIDEA
Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal Postup do Evropy řadím k titulu. Ten je ale pořád priorita, říká Zmrhal
Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová Lyžování si teď vychutnávám i s rodinou, říká Šárka Strachová
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ADAMA SVOBODY | Extraligové play off začíná mít parádní grády. Začnu Kometou a jejím naprosto zaslouženým postupem. Vítkovice s ní sehrály celkem vyrovnané zápasy, ale série dopadla jednoznačně. Převálcováním. Týmu Kuby Petra chyběla zkušenost s vyřazovacími boji, naopak Kometa jich má hrozně moc. Působí na mě jako obrovský nezastavitelný kolos, který absolutně v ničem nechybuje, navíc je podpořený skvělým Markem Čiliakem v brance a výbornými fanoušky.Ano, Vítkovice se snažily, ale zároveň na mě působily ustrašeně, s prominutím a lidově řečeno byly připosrané. Nemohlo to dopadnout jinak než vypadnutím. Kometa ukazovala touhu, vzala za to, nekoukala nalevo, napravo a jela si to svoje. Navíc to přesilovkové komando, to je paráda, krásně se na tu souhru dívá.

Někdo říká, že si Kometa základní částí proplouvala a v předstihu se chystala na play off. Ano, k tomuto pohledu to může svádět, ale všichni víme, že základní část je dlouhá, máte zranění, nemoci, do toho Martin Erat s Ondrou Němcem byli na olympiádě, potřebovali si taky odfrknout, takže to nakonec skončilo pátým místem po 52 kolech.

Jde o to, že Libor Zábranský není žádný vůl, naopak velice inteligentní člověk, který přesně ví, co má kdy dělat. Funguje symbióza mezi ním a mužstvem, hráči věří jemu a on věří jim. Proto se v Kometě skrývá taková síla.

Podívejte se na sestavu, nenajdete v ní jediné slabé místo. Jestliže měl někdo pochybnosti o její formě na konci základní části, tým veškeré obavy rázně utnul. Teď se Komety všichni bojí.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze