19. března 2018 • 14:34

Vítkovice byly s prominutím připosrané. A Pešán nesmyslně brečel

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program! Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program!
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ADAMA SVOBODY | Extraligové play off začíná mít parádní grády. Začnu Kometou a jejím naprosto zaslouženým postupem. Vítkovice s ní sehrály celkem vyrovnané zápasy, ale série dopadla jednoznačně. Převálcováním. Týmu Kuby Petra chyběla zkušenost s vyřazovacími boji, naopak Kometa jich má hrozně moc. Působí na mě jako obrovský nezastavitelný kolos, který absolutně v ničem nechybuje, navíc je podpořený skvělým Markem Čiliakem v brance a výbornými fanoušky.Ano, Vítkovice se snažily, ale zároveň na mě působily ustrašeně, s prominutím a lidově řečeno byly připosrané. Nemohlo to dopadnout jinak než vypadnutím. Kometa ukazovala touhu, vzala za to, nekoukala nalevo, napravo a jela si to svoje. Navíc to přesilovkové komando, to je paráda, krásně se na tu souhru dívá.

Někdo říká, že si Kometa základní částí proplouvala a v předstihu se chystala na play off. Ano, k tomuto pohledu to může svádět, ale všichni víme, že základní část je dlouhá, máte zranění, nemoci, do toho Martin Erat s Ondrou Němcem byli na olympiádě, potřebovali si taky odfrknout, takže to nakonec skončilo pátým místem po 52 kolech.

Jde o to, že Libor Zábranský není žádný vůl, naopak velice inteligentní člověk, který přesně ví, co má kdy dělat. Funguje symbióza mezi ním a mužstvem, hráči věří jemu a on věří jim. Proto se v Kometě skrývá taková síla.

Podívejte se na sestavu, nenajdete v ní jediné slabé místo. Jestliže měl někdo pochybnosti o její formě na konci základní části, tým veškeré obavy rázně utnul. Teď se Komety všichni bojí.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze