19. března 2018 • 14:34

Vítkovice byly s prominutím připosrané. A Pešán nesmyslně brečel

Autor:
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ ADAMA SVOBODY | Extraligové play off začíná mít parádní grády. Začnu Kometou a jejím naprosto zaslouženým postupem. Vítkovice s ní sehrály celkem vyrovnané zápasy, ale série dopadla jednoznačně. Převálcováním. Týmu Kuby Petra chyběla zkušenost s vyřazovacími boji, naopak Kometa jich má hrozně moc. Působí na mě jako obrovský nezastavitelný kolos, který absolutně v ničem nechybuje, navíc je podpořený skvělým Markem Čiliakem v brance a výbornými fanoušky.Ano, Vítkovice se snažily, ale zároveň na mě působily ustrašeně, s prominutím a lidově řečeno byly připosrané. Nemohlo to dopadnout jinak než vypadnutím. Kometa ukazovala touhu, vzala za to, nekoukala nalevo, napravo a jela si to svoje. Navíc to přesilovkové komando, to je paráda, krásně se na tu souhru dívá.

Někdo říká, že si Kometa základní částí proplouvala a v předstihu se chystala na play off. Ano, k tomuto pohledu to může svádět, ale všichni víme, že základní část je dlouhá, máte zranění, nemoci, do toho Martin Erat s Ondrou Němcem byli na olympiádě, potřebovali si taky odfrknout, takže to nakonec skončilo pátým místem po 52 kolech.

Jde o to, že Libor Zábranský není žádný vůl, naopak velice inteligentní člověk, který přesně ví, co má kdy dělat. Funguje symbióza mezi ním a mužstvem, hráči věří jemu a on věří jim. Proto se v Kometě skrývá taková síla.

Podívejte se na sestavu, nenajdete v ní jediné slabé místo. Jestliže měl někdo pochybnosti o její formě na konci základní části, tým veškeré obavy rázně utnul. Teď se Komety všichni bojí.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze