Moje sázka s Barošem: o prase a sud piva, že Baník neskončí do šestého místa | iSport.cz
Ladislav Vízek
18. července 2018 • 16:44

Moje sázka s Barošem: o prase a sud piva, že Baník neskončí do šestého místa

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hancko je neformální lídr. Kolem něj se vytvořila parta, chválí stopera Kotal
PRVNÍ DOJMY: Dva hlavní důvody, proč se Sparta zvedla a vyhrála pohár
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohár máme doma ve Francii. Jsem rád, přál jsem jí to. Byl to zasloužený titul, měla nejlepší mužstvo, k tomu s jednou perličkou. Střední útočník Olivier Giroud nedal na šampionátu ani jeden gól ze třinácti střel, přesto je Francie mistrem světa. Je vidět, co se v dnešním fotbale může stát a zároveň to ukazuje na sílu ostatních hráčů trenéra Didiera Deschampse.Bohužel musím konstatovat, že fotbal skončil a teď nás od pátku čeká kopaná. Doufám, že se naši kluci koukali. Třeba i na to, jak si Neymar zkazil renomé, vzedmul se proti němu obrovskej odpor. Před každou ligou upozorňuju, že není hrdinný se válet po hřišti, simulování přímo nesnáším. Proto tak činím opět a vyzývám fotbalisty, ať se chovají jako chlapi!

Letní přestupové období začátek ligy zase pěkně rozžhavilo. Mám pocit, že v klidu bude Slavia s Plzní. Opět se ukázalo, jak jsou ve Viktorii nejšikovnější. Udělali za poměrně malé peníze velký přestupy, Vrba je s materiálem spokojenej, má na každém postu zastupitelnost. Plzeň je prostě chytrej klub po všech stránkách. Štve mě, že začíná zrovna na Dukle. Půjdu se na ni mrknout, ale nevěřím, že nějaký bod zůstane na Julisce.

S Milanem  Barošem  jsem se vsadil o prase a sud piva, že Baník neskončí mezi prvními šesti. On mě přesvědčoval, jak maj fantastickej tým, ale já nevěřím, že by se takhle vysoko mohli vyškrábat. Prý jsou nažhavený, Milan trénuje jak nikdy v životě, v debatě byl vehementní až agresivní. A hned se mnou o prase… Jo, můžou se pohybovat okolo desítky, ale vejš to nevidím. Takže si pište, že po sezoně pozvu všechny kámoše a celý to platí Baroš!

PROFIL: Baník potřebuje posílit střed. O záchranu by ale neměl bojovat

Každopádně na padáka aspiruje moje Duklička, Příbram, Karviná, možná Zlín a skoro už nikdo. Adeptů moc není, stejně jako na titul. O něj se popere jen Plzeň se Slavií. Spartě nevěřím. Nejen že měla špatnou přípravu, ale ona pořád tápe. Ve všech oblastech fungování klubu. Nevím, jaká je atmosféra na trase Ščasný–Hapal, ale předpokládám, že úsměvy si nevyměňují. Musí tam bejt strašná nálada plná nervozity a nejistoty.

V komisi rozhodčích jsme přivítali nového člena – předsedu Pepu Chovance. Je to jen další důkaz, že Berbr chce opět ovládnout rozhodčí. Na jednání komise si vzal jako přísedící Damkovou s Libou, férového chlapa Krondla suverénně vyhodili z domácí listiny delegátů, tudíž nemůže být ani na té evropské… Co si o tom má slušnej člověk myslet?

Krondl se mu uměl postavit, tak ho vyhnal. Jestli se Berbr zbavuje lidí, kteří by mu mohli trochu dělat problémy, tak je to teda pořádně stupidní. Mluvil jsem s hodně lidma z fotbalového prostředí, všichni unisono tvrdili, ať už Berbra někdo utlumí. Jenže, copak to jde? Každej o tom jen kydá, ale nic se nestane. Nejsem rád, že ročník začíná s takovým vedením, jenže nic s tím neudělám. Pro příště asi s komentáři na tohle téma zůstanu za lajnou, protože mě už nebaví.

Ale na ligu se těším. Máme novej herní systém, Berbr mi radost ze hry zkazit nemůže.

Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

PROFIL: Sparta se musí vyhrabat z marasmu a najít jednotu na hřišti

Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější

Fortuna liga plná změn: nový název, formát i kratší přestávka

Hráči Slavie v generálce proti Rostovu
Hráči Slavie v generálce proti Rostovu

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud