Moje sázka s Barošem: o prase a sud piva, že Baník neskončí do šestého místa | iSport.cz
Ladislav Vízek
18. července 2018 • 16:44

Moje sázka s Barošem: o prase a sud piva, že Baník neskončí do šestého místa

TOP VIDEA
Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi
Růžička o otravě hráčů z jídla: Vidíte, co člověk v kariéře může zažít Růžička o otravě hráčů z jídla: Vidíte, co člověk v kariéře může zažít
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohár máme doma ve Francii. Jsem rád, přál jsem jí to. Byl to zasloužený titul, měla nejlepší mužstvo, k tomu s jednou perličkou. Střední útočník Olivier Giroud nedal na šampionátu ani jeden gól ze třinácti střel, přesto je Francie mistrem světa. Je vidět, co se v dnešním fotbale může stát a zároveň to ukazuje na sílu ostatních hráčů trenéra Didiera Deschampse.Bohužel musím konstatovat, že fotbal skončil a teď nás od pátku čeká kopaná. Doufám, že se naši kluci koukali. Třeba i na to, jak si Neymar zkazil renomé, vzedmul se proti němu obrovskej odpor. Před každou ligou upozorňuju, že není hrdinný se válet po hřišti, simulování přímo nesnáším. Proto tak činím opět a vyzývám fotbalisty, ať se chovají jako chlapi!

Letní přestupové období začátek ligy zase pěkně rozžhavilo. Mám pocit, že v klidu bude Slavia s Plzní. Opět se ukázalo, jak jsou ve Viktorii nejšikovnější. Udělali za poměrně malé peníze velký přestupy, Vrba je s materiálem spokojenej, má na každém postu zastupitelnost. Plzeň je prostě chytrej klub po všech stránkách. Štve mě, že začíná zrovna na Dukle. Půjdu se na ni mrknout, ale nevěřím, že nějaký bod zůstane na Julisce.

S Milanem Barošem jsem se vsadil o prase a sud piva, že Baník neskončí mezi prvními šesti. On mě přesvědčoval, jak maj fantastickej tým, ale já nevěřím, že by se takhle vysoko mohli vyškrábat. Prý jsou nažhavený, Milan trénuje jak nikdy v životě, v debatě byl vehementní až agresivní. A hned se mnou o prase… Jo, můžou se pohybovat okolo desítky, ale vejš to nevidím. Takže si pište, že po sezoně pozvu všechny kámoše a celý to platí Baroš!

PROFIL: Baník potřebuje posílit střed. O záchranu by ale neměl bojovat
1080p 720p 360p

Každopádně na padáka aspiruje moje Duklička, Příbram, Karviná, možná Zlín a skoro už nikdo. Adeptů moc není, stejně jako na titul. O něj se popere jen Plzeň se Slavií. Spartě nevěřím. Nejen že měla špatnou přípravu, ale ona pořád tápe. Ve všech oblastech fungování klubu. Nevím, jaká je atmosféra na trase Ščasný–Hapal, ale předpokládám, že úsměvy si nevyměňují. Musí tam bejt strašná nálada plná nervozity a nejistoty.

V komisi rozhodčích jsme přivítali nového člena – předsedu Pepu Chovance. Je to jen další důkaz, že Berbr chce opět ovládnout rozhodčí. Na jednání komise si vzal jako přísedící Damkovou s Libou, férového chlapa Krondla suverénně vyhodili z domácí listiny delegátů, tudíž nemůže být ani na té evropské… Co si o tom má slušnej člověk myslet?

Krondl se mu uměl postavit, tak ho vyhnal. Jestli se Berbr zbavuje lidí, kteří by mu mohli trochu dělat problémy, tak je to teda pořádně stupidní. Mluvil jsem s hodně lidma z fotbalového prostředí, všichni unisono tvrdili, ať už Berbra někdo utlumí. Jenže, copak to jde? Každej o tom jen kydá, ale nic se nestane. Nejsem rád, že ročník začíná s takovým vedením, jenže nic s tím neudělám. Pro příště asi s komentáři na tohle téma zůstanu za lajnou, protože mě už nebaví.

Ale na ligu se těším. Máme novej herní systém, Berbr mi radost ze hry zkazit nemůže.

Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
1080p 720p 360p

PROFIL: Sparta se musí vyhrabat z marasmu a najít jednotu na hřišti
720p 360p

Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější
1080p 720p 360p

Fortuna liga plná změn: nový název, formát i kratší přestávka
1080p 720p 360p

Hráči Slavie v generálce proti Rostovu
Hráči Slavie v generálce proti Rostovu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud