TOP VIDEA
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink Hemský usiluje o návrat do profi hokeje. Podívejte se na jeho trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta děsivě selhala na Slovácku. To bylo až k nevíře. Mám dojem, že problém Sparty vysedává na lavičce. Ano, je jím Zdeněk Ščasný. Evidentně nemá mužstvo vůbec pod kontrolou, na hřišti se mu dějí všelijaké excesy, u týmu je dlouhou dobu a vlastně doteď nikdo nezjistil, co chce Sparta hrát, spoléhá se jen na individuality, o systémovosti nemůže být řeč. Hapala vyhodil hned, sám to dopředu nijak neposunul.Nejužší vedení Sparty by se mělo velmi vážně zabývat trenérskou otázkou. Zda je Ščasný pro ni tím pravým mužem? Moc důvodů myslet si, že ano, nenajdete. Podívejte se, co udělala změna kouče v nároďáku. Jak se tam pročistil vzduch, a za krátkou dobu se pod Jardou Šilhavým dostavily výsledky.

Už jsem to psal několikrát a neodpustím si to ani nyní: Spartu musí vést člověk s autoritou, se zkušenostmi a já takového vidím v osobě Ivana Haška. Nedávno jsem u něj byl. O situaci ve Spartě mluvil velmi rozumně, s hvězdami by si věděl rady. Pro mě je nepochopitelné, že v hledáčku nejslavnějšího českého klubu není a že nikdo není schopný se povznést nad minulost.

Sparta je pro něj v současném stavu jako dělaná. On by si mančaft srovnal. Jsem o tom přesvědčený, protože jsme v Dubaji o Spartě mluvili každý den. Pochopil jsem, že on je ten pravý.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze