Páníka odvolávali fanoušci, trenéři vypadají bezmocně. Už je čas... | iSport.cz
Michal Kvasnica
27. července 2019 • 15:22

Páníka odvolávali fanoušci, trenéři vypadají bezmocně. Už je čas...

TOP VIDEA
Plzeň - Jablonec: Kalvachova bomba s odrazem o tyč zaplula do sítě, 1:1 Plzeň - Jablonec: Kalvachova bomba s odrazem o tyč zaplula do sítě, 1:1
iSport podcast: Slavia může v LM i ve skupině smrti bojovat o postup. Kde je její strop? iSport podcast: Slavia může v LM i ve skupině smrti bojovat o postup. Kde je její strop?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Inkasovaný gól z jediné teplické střely na bránu v samém úvodu, potom neproměněné šance včetně penalty. Do toho zmar v podobě strašidelně zahrávaných standardek, nervozita na kopačkách a pískot fanoušků podpořený jejich přáním o vyhazovu trenéra. Baník zažívá černý start do sezony, která se nemůže vyvinout dobře, pokud nenastane změna. Páteční duel jasně ukázal, že pokud chtějí ostravští funkcionáři ročník zachránit, je na ni nejvyšší čas.

Bohumil Páník nemůže za to, že hráčům na vstřelený gól nestačí ani pokutové kopy. Co se týče příležitostí, měli Slezané Teplice jasně porazit.

Nicméně deka, pod kterou se jeho mančaft momentálně nachází, došla do bodu, kdy realizační tým okolo něj vypadá naprosto bezmocně.

Ve fotbale je „impuls“ často omílaným pojmem, teď je však právě tohle jediným řešením pro sportovní úsek Baníku. Po druhé domácí porážce už to musí být jasné i moudrému Páníkovi.

SESTŘIH: Baník - Teplice 0:1. V úvodu rozhodl Žitný, Baroš nedal penaltu

 
Články odjinud


Články odjinud