Slavomír Lener
27. února 2023 • 18:35

Vrána potřebuje být v pohodě. Těší mě, jak ho vítali fandové Capitals

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Švédsko 7:3. Nároďák se porve o zlato, finále po 14 letech!
Famózní Nečas zničil Švédy čtyřmi body! Podívejte se, jak tlačil Čechy do finále
VŠECHNA VIDEA ZDE

KOMENTÁŘ SLAVOMÍRA LENERA | Čeká nás asi ještě velký karneval. V NHL končí uzávěrka přestupů 3. března, do té doby to může být zajímavé. Mluvilo se o velkých jménech. Patrick Kane, Erik Karlsson, Jakob Chychrun a další. Vzduchem létala první, druhá kola draftu, čekalo se, co vyjde, nevyjde. Soutěž to určitě oživuje. Ve chvíli, kdy tohle čtete, může být plno věcí jinak. Nebo taky nemusí.

 

 Jak jsem sledoval situaci kolem Jakuba Vrány v Detroitu, vycházely mi pořád tři možnosti: výměna, kdy za něj tým dostane protihodnotu, buyout, kdy by Red Wings vyplatili, anebo že si místo vybojuje zpátky, což jsme si přáli nejvíc, stejně jako on.

V noci na neděli Kuba nehrál, papírově ho posílali dolů na farmu, ale zůstával v Red Wings. Uzdravují se jim hráči, vepředu mají nabito.

Naposledy kouč Derek Lalonde postavil Jonatana Berggrena, jenž předtím seděl. Řekl, že důvodem byl přetlak v sestavě, nikoli výkonnost. Rotuje tedy Vránu, Zadinu, Berggrena. Jakmile se vrátí Raymond, budou to mít ještě těžší.

Vrána měl dlouhý herní výpadek, trápil se i na farmě, pak naopak zažil bodovou šňůru. Rád bych zmínil, že asistenční program není jen

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud