Špotáková oslavovala bronz celou noc | iSport.cz
30. července 2010 • 19:17

Špotáková oslavovala bronz celou noc

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Barbora Špotáková v akci
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Výhra Sparty? Napětí si nechte, rozhodl haluzák. Poznar nejlíp stíní
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oštěpařka Barbora Špotáková si ve čtvrtek večer v Barceloně na pláži u moře užila oslavu bronzové medaile z mistrovství Evropy, pátého cenného kovu z velkých soutěží za sebou, až skoro zapomněla na bolavý loket."Takové fanoušky nikdo nemá, bylo to super, skvělé," řekla po dnešním medailovém ceremoniálu. Zhruba asi s deseti nejvěrnějšími kamarády, jabloneckými pankáči, strávila celou noc, spát se šlo až nad ránem. "Byla hrozná legrace, lidi si je fotili, já musela pryč," dodala se smíchem.


Cenný kov jí dnes předal Steve Backley, slavný britský oštěpař. "Je to příjemný člověk, ale moc jsme nepokecali," řekla Špotáková. Medaile do tvaru V se jí ale moc nezamlouvá. "Říkali, že nejdřív se nám nebude líbit, pak uznáme, že je hezká, a pak že ji budeme obdivovat. Mně se ale vůbec nelíbí, skoro bych řekla, že je hnusná, tak uvidíme," řekla s úsměvem.

Její zraněný loket zdobí modřiny, ale už od úterní kvalifikace. Zřejmě radost z prvního bronzu v kariéře a oslavy způsobily, že bolest kloubu nebyla dnes tak strašná. "Čekala jsem to horší, snad to není úplně zničené," propnula si loket a osahala si ho.

Bára bojovala s velkou bolestí.Bára bojovala s velkou bolestí.Foto ČTK


S odstupem je její radost z medaile snad ještě větší. "Když vezmu, že jsem v Monaku nemohla ani otevřít dveře," připomněla strasti s loktem.

Má po závodech, atletiku si teď chce užít. V ruce třímala trubku od jabloneckých ultras a s dalšími kamarády se chystala do hlediště. "Kdy běží ten Svoboda?" vyzvídala. "Doufám, že ještě nějaké medaile přijdou, ale jednoduchý to nebude," dodala.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud