Veselého první přípravný duel. Washington padl s Charlotte | iSport.cz
Ivo Pospíšil
8. října 2012 • 14:37

Veselého první přípravný duel. Washington padl s Charlotte

Jan Veselý si připsal v utkání proti Charlotte dva body
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Start do druhé sezony v NBA mu příliš nevyšel. První přípravné utkání českého basketbalisty Jana Veselého skončilo prohrou jeho Washingtonu Wizards s vloni nejslabším týmem celé soutěže Charlotte Bobcats 88:100. Veselý odehrál šestadvacet minut, zaznamenal dva body z pěti střel a také si připsal sedm doskoků.Chtějí letos atakovat playoff, jenže jak nyní v přípravě, tak i v začátku sezony se basketbalisté Washingtonu Wizards musí obejít bez hlavních opor, rozehrávače Johna Walla a pivota Neného.

První přípravný duel proto týmu, v němž působí i nejvýše draftovaný Čech v historii – Jan Veselý, nevyšel. Na palubovce Charlotte Bobcats prohráli 88:100.

„Bylo tam hodně nedorozumění a ztrát,“ říkal A.J. Price, jinak autor devíti bodů. Nejlepšími střelci Wizards byli osmnácti body Martell Webster a nedávno draftovaný Bradley Beal. Jan Veselý proměnil jen jeden pokus z pěti.   „Sehráváme se,“ nepanikařil však Price.

Další zápas čeká Washington ve čtvrtek s New York Knicks.

VIDEO: Washington v přípravě na svého soupeře nestačil

 

 
Články odjinud


Články odjinud