30. října 2008 • 11:10

Basketbalisté Poděbrad mění kouče

Autor:
Australan David Barlow (ve žlutém) a Simas Jasaitis z Litvy v souboji pod košem.
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně Tam byla hrubá chyba toho černocha. Petrželův rozhovor, který vzbudil vášně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Basketbalisté Poděbrad mají po sedmi kolech nejvyšší domácí soutěže nového trenéra. Vedení středočeského klubu ukončilo ve středu večer spolupráci s Karlem Forejtem a na jeho místo angažovalo Stanislava Petra.Důvodem změny byl podle generálního manažera Miroslava Paskovského neuspokojivý vstup do sezony.

Poděbradští basketbalisté vyhráli zatím jen jediné utkání nad nováčkem z Opavy. Ve středu utrpěli šestou porážku v sezoně, byť jen těsnou o dva body 100:102 od favorizovaných hostů z Nového Jičína. Krátce po zápase klub Forejta odvolal.

Forejt vedl poděbradský klub i v uplynulých dvou sezonách, kdy tým ještě hrál pod hlavičkou Sadské. Nový kouč Petr do loňského listopadu trénoval Pardubice, naposledy působil v druholigovém ženském týmu Olomouce. Jeho asistentem zůstal Tomáš Hercik.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze