15. července 2012 • 14:51

VIDEO: Bum! Tahle rána poslala Chisoru do HÁJE

Autor:
Chisora šel k zemi v 5. kole celkem dvakrát
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs! O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Říkal, že Chisoru zničí. A co David Haye slíbil, to také splnil. Sobotní boxerský souboj dvou nenáviděných rivalů rozhodla Hayeova levačka. Po nekompromisním úderu zleva šel Chisora k zemi přesně 39 sekund před koncem 5. kola.Po prvním kontaktu s podlahou ringu se těžší z boxerů sice ještě vrátil na nohy, otřeseného soupeře ale Haye okamžitě zasypal smrtící kombinací ran a po půl minutě se Chisora k zemi poroučel znovu. Hotovo!

Není náhodou, že souboj rozhodnul právě úder, který Davida Haye v minulosti proslavil po celém světě. Anglicky se mu říká "haymaker", jednatřicetiletý boxer ho ovšem ve svém podání překřtil na "HAYEmaker".

Při jeho provedení se boxer zeširoka napřáhne a využije všechnu sílu v rameni spojenou s energií ve váze těla. Zdrcující zásah ze strany má pak pro tělo protivníka ničivé důsledky. Správné provedení je boxerskou symfonií. Včera si ji Chisora poslechl na svůj vkus nejspíš až příliš zblízka.

Témata:  sport, box, Chisora, haye
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze