Armstrong se neodvolal, jeho tresty za doping definitivně platí | iSport.cz
28. prosince 2012 • 22:43

Armstrong se neodvolal, jeho tresty za doping definitivně platí

Lance Armstrong se podle předpokladů neodvolal, jeho tresty za doping platí...
TOP VIDEA
Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat! Pešán káral disciplínu Bílých Tygrů: Příště už nesmíme trapně faulovat!
SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci SESTŘIH LM: Manchester City - Tottenham 4:3. Anglická přestřelka, VAR byl v akci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tresty udělené americkému cyklistovi Lanci Armstrongovi za dopingovou kauzu jsou oficiální. Ve čtvrtek uplynula třítýdenní lhůta, kterou měl bývalý sedminásobný vítěz Tour de France na odvolání ke sportovní arbitráže proti sankcím ze strany Mezinárodní cyklistické unie UCI. Arbitrážní soud dnes potvrdil, že se na něj Armstrong neobrátil.Jednačtyřicetiletý Armstrong byl vyškrtnut z výsledkových listin ve všech závodech po 1. srpnu 1998, přišel o všechny tituly z Tour de France a dostal doživotní zákaz startů již v říjnu, kdy UCI uznala trest navržený Americkou antidopingovou agenturou.

USADA předtím zveřejnila rozsáhlou zprávu, v níž s pomocí svědků i z řad bývalých Armstrongových kolegů zmapovala jeho propracovaný dopingový systém.

Slavný cyklista se v létě přestal obviněním ze strany USADA bránit a tím, že se neodvolal ani proti verdiktu UCI, přijde i o bronzovou olympijskou medaili v časovce ze Sydney 2000. Na vypršení lhůty totiž čekal i Mezinárodní olympijský výbor.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud