Čeští hokejisté vstoupili do turnaje vydřenou výhrou 2:1 nad Jižní Koreou, teď je ale prověří Kanada.
TOP VIDEA
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jablonec 2:0. Parádně se trefil Stanciu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Místo gólových hodů přišlo trápení. Čeští hokejisté nakonec udolali korejský tým a vyhráli první olympijský zápas 2:1. Za pár hodin však přijde daleko těžší protivník - Kanada. Zámořskému celku sice scházejí hvězdy NHL, jenže experti směrem k možnému úspěchu českého týmu optimismem zrovna nehýří. Český výběr podle nich půjde v sobotu nad ránem na led v roli outsiderů.Nikdo z fanoušků nepochybuje o tom, že Češi zápas odmakají na maximum, jenže na jaký výsledek to bude stačit? „Boj s Kanadou je pro naše kluky vždycky výzva a je třeba ze sebe na ledu nechat to nejlepší. Ovšem za situace, kdy náš výběr žádný oslnivý hokej proti korejskému týmu nepředváděl, vidíme šance na vítězství české reprezentace v kurzu 3,21:1," prozrazuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí sázkové kanceláře Chance.

Podle expertů má daleko větší šance na výhru zámořský soupeř. "Kanada je s kurzem 1,94:1 v roli favorita, který bude kontrolovat hru a české hokejisty do šancí příliš nepustí,“ dodává Světlíková. Už za pár hodin bude jasné, zda český tým postaví prognózy na hlavu, nebo se obavy bookmakerů ukáží jako pravdivé.

Témata:  hokejm, ČR, Kanada, experti
 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze