Posílili ochranku, aby jim nerozebrali stadion | iSport.cz
18. září 2008 • 15:00

Posílili ochranku, aby jim nerozebrali stadion

Autor:
new york yankees
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stadion baseballistů New Yorku Yankees je nyní pod zpřísněným policejním dohledem, aby si fanoušci nemohli odnést na památku kousek slavného stánku.Po 85 letech ho tým profesionální soutěže MLB opustí a odstěhuje se přes ulici na nový stadion za 1,3 miliardy dolarů.

Na současném stadionu se bude hrát posledních pět zápasů základní části a Yankees se zřejmě nedostanou do play off. Chtějí zajistit, aby diváci ve snaze o získání cenného suvenýru nerozebrali stadion.

"Ve spolupráci a s podporou spousty lidí ze státních orgánů se Yankees těší na oslavu těchto historických zápasů společně s fanoušky v pojetí, které si oni i tato stavba zaslouží," uvedl mluvčí slavného klubu Jason Zillo.

Stadion je na poslední duely vyprodaný a fanoušci do jeho ochozů přicházejí dříve než obvykle, aby si mohli vychutnat atmosféru. Pořadatelé už přistihli asi tucet diváků, kteří si chtěli odnést suvenýr.

Odšroubovali sedačku, chtěli si odnést čísla sedadel z jejich opěradla, kryt odtokového žlabu a dokonce i sedátko ze záchodu.

Témata:  sport, baseball, yankees

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud