18. září 2008 • 15:00

Posílili ochranku, aby jim nerozebrali stadion

Autor:
new york yankees
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stadion baseballistů New Yorku Yankees je nyní pod zpřísněným policejním dohledem, aby si fanoušci nemohli odnést na památku kousek slavného stánku.Po 85 letech ho tým profesionální soutěže MLB opustí a odstěhuje se přes ulici na nový stadion za 1,3 miliardy dolarů.

Na současném stadionu se bude hrát posledních pět zápasů základní části a Yankees se zřejmě nedostanou do play off. Chtějí zajistit, aby diváci ve snaze o získání cenného suvenýru nerozebrali stadion.

"Ve spolupráci a s podporou spousty lidí ze státních orgánů se Yankees těší na oslavu těchto historických zápasů společně s fanoušky v pojetí, které si oni i tato stavba zaslouží," uvedl mluvčí slavného klubu Jason Zillo.

Stadion je na poslední duely vyprodaný a fanoušci do jeho ochozů přicházejí dříve než obvykle, aby si mohli vychutnat atmosféru. Pořadatelé už přistihli asi tucet diváků, kteří si chtěli odnést suvenýr.

Odšroubovali sedačku, chtěli si odnést čísla sedadel z jejich opěradla, kryt odtokového žlabu a dokonce i sedátko ze záchodu.

Témata:  sport, baseball, yankees

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze