18. září 2008 • 15:00

Posílili ochranku, aby jim nerozebrali stadion

Autor:
new york yankees
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stadion baseballistů New Yorku Yankees je nyní pod zpřísněným policejním dohledem, aby si fanoušci nemohli odnést na památku kousek slavného stánku.Po 85 letech ho tým profesionální soutěže MLB opustí a odstěhuje se přes ulici na nový stadion za 1,3 miliardy dolarů.

Na současném stadionu se bude hrát posledních pět zápasů základní části a Yankees se zřejmě nedostanou do play off. Chtějí zajistit, aby diváci ve snaze o získání cenného suvenýru nerozebrali stadion.

"Ve spolupráci a s podporou spousty lidí ze státních orgánů se Yankees těší na oslavu těchto historických zápasů společně s fanoušky v pojetí, které si oni i tato stavba zaslouží," uvedl mluvčí slavného klubu Jason Zillo.

Stadion je na poslední duely vyprodaný a fanoušci do jeho ochozů přicházejí dříve než obvykle, aby si mohli vychutnat atmosféru. Pořadatelé už přistihli asi tucet diváků, kteří si chtěli odnést suvenýr.

Odšroubovali sedačku, chtěli si odnést čísla sedadel z jejich opěradla, kryt odtokového žlabu a dokonce i sedátko ze záchodu.

Témata:  sport, baseball, yankees

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze