Hvězdný Wang Chao se popral před barem | iSport.cz
13. října 2008 • 03:59

Hvězdný Wang Chao se popral před barem

Autor: ČTK
Chao Wang
TOP VIDEA
Trpišovský: Skvělý terén, dobrá kombinace. Bylo hodně místa
Vondrášek po debaklu: Není o čem. Slavia celý zápas lepší, červená přísná
VŠECHNA VIDEA ZDE

Slavný čínský stolní tenista Wang Chao se minulý týden dostal do konfliktu s ochrankou karaoke baru a údajně se i popral. První hráč světa chtěl podle tisku před podnikem močit, v čemž se mu strážce klubu pokusil zabránit."Já jsem slavný Wang Chao! Jsem mistr světa! Stane se něco, když tě zmlátím?" křičel čtyřiadvacetiletý stolní tenista podle svědka, kterého citovala čínská média.

Představitelé národního týmu se snažili incident bagatelizovat s tím, že došlo pouze k hádce. "Nebyla tam žádná opilost ani rvačka. Byla to jen slovní rozepře, ale protože Wang je celebrita, z té příhody se udělalo haló," řekl dnešnímu vydání listu Shanghai Morning Post manažer reprezentace Chuang Piao.

Olympijský vítěz v soutěži družstev a majitel dvou stříbrných olympijských medailí z dvouhry Wang Chao nicméně zřejmě neunikne trestu od svého klubu.

V jeho dresu se dva dny po čtvrtečním incidentu objevil v ligovém duelu a překvapivě prohrál. "Naučilo mě to, abych byl příště velmi opatrný na to, co říkám nebo dělám," řekl televizi CCTV.

Témata:  sport, stolní, tenis, wang, Chao

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud