Teixeira si vydělá 180 milionů | iSport.cz
7. ledna 2009 • 11:02

Teixeira si vydělá 180 milionů

Autor: ČTK
Mark Teixeira
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení baseballistů New Yorku Yankees podepsalo v úterý osmiletou smlouvu s Markem Teixeirou, která hráči zaručí příjem 180 milionů dolarů.Obě strany se na podmínkách po příchodu z Los Angeles Angels dohodly již před Vánoci, osmadvacetiletý pálkař ale ještě musel projít zdravotní prohlídkou.

Podpis smlouvy byl podle všeho úplně poslední událostí, která se odehrála na starém stadionu Yankees. Slavný klub se od nové sezony stěhuje po 85 letech do nového prostředí, které bylo vybudováno za 1,3 miliardy dolarů hned přes ulici.

Yankees nyní mají v kádru hned čtyři hráče s nejvyššími kontrakty v celé MLB. Po sezoně, kdy se klub poprvé od roku 1994 neprobojoval do play off, si už zajistil služby nadhazovače Carstena Charlese Sabathii, jenž si za sedm let vydělá 161 milionů dolarů, veterán Derek Jeter má desetiletou smlouvu na 189 milionů dolarů.

Absolutním rekordmanem je pak Alex Rodriguez, který bude díky smlouvě z prosince 2007 deset let vydělávat 27,5 milionu dolarů ročně.

 
Články odjinud


Články odjinud