Nejzlejší zm*d proti nejhodnějšímu? Turnaj UFC nabídl bodové hody | iSport.cz
Marek Stodůlka
20. prosince 2020 • 14:10

Nejzlejší zm*d proti nejhodnějšímu? Turnaj UFC nabídl bodové hody

Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Teplice - Jablonec: Hrubého dělovka zapadla do sítě, 0:5
Litvínov - Sparta: Godla se musí stydět. Domácí gólman pustil lehké nahození Říčky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Žádné zběsilé tempo. Poslední galavečer UFC v letošním roce nabídl dvanáct zápasů, hned devět z nich skončilo na body. Stephen Thompson porazil v hlavním duelu akce UFC Fight Night 183 v Las Vegas Geoffa Neala a okamžitě vyzval Jorgeho Masvidala. „Chci vidět toho nejhodnějšího zm*da proti tomu nejzlejšímu. Udělejme to, Thompson vs. Masvidal 2,“ řekl v pozápasovém rozhovoru Američan.Může se pyšnit zvláštním titulem. Stephen Thompson totiž před pár dny obdržel od novináře Ariela Helwaniho opasek, na kterém stálo „Nicest motherfuc*er,“ neboli nejhodnější zm*d. Mezi bojovníky se o něm totiž traduje, že je vždy milý a usměvavý. Když tak dnes v noci porazil na body amerického krajana Geoffa Neala, okamžitě se narýsoval zajímavý zápas. Hodný vs. zlý.

Jorge Masvidal totiž už loni v listopadu získal pás „Baddest motherfuc*er“, když porazil Nata Diaze. Oba dva už spolu sice zápasili, ale to bylo v roce 2017, kdy Masvidal ještě ani zdaleka nebyl takovou hvězdou, jakou je teď, tehdy zvítězil na body Thompson, stejně jako dnes nad ránem v posledním duelu tohoto roku.

Při bitvě s krajanem Nealem vládl sedmatřicetiletý Američan prakticky celých pětadvacet minut. Zápas se odehrával pouze v postoji, kde mohl využit svých zkušeností z karate a soupeře postupně rozebíral, jediný problém mu činily kopy na nohu, na kterou už na konci zápasu nemohl našlapovat. 

Ani ostatní účastníci včerejšího galavečera se s ukončeními nepřetrhli. Hned devět z dvanácti zápasů skončilo body, začátek vysílání hlavní karty se tak dostal do skluzu a celý turnaj se výrazně protáhl. To ale fanouškům nemuselo vadit, dostali totiž poslední várku tohoto roku, další turnaj se uskuteční až v noci z 16. na 17. ledna.

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud