6. března 2016 • 14:41

McGregorovi se na dálku smál rival: Pohádka skončila, srabe

Autor:
TOP VIDEA
Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery? Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery?
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle experiment mu nevyšel! Šampion UFC Conor McGregor se pokusil prověřit svoje schopnosti ve velterové váze, ale šampion v pérové váze o kategorii výš zle pohořel, ve druhém kole ho zničil Američan Nate Diaz. Po zápase, ve kterém nebyla v kleci nouze o krev, nakonec musel McGregor absolvovat ještě jednu přestřelku. Na dálku se mu vysmál jeden z rivalů José Aldo.Fanoušci byli v Las Vegas u vytržení, na dálku měli radost z Diazova triumfu také Aldo. Tomu McGregor v prosinci po deseti letech vzal titul v zápase, který trval jen neuvěřitelných 13 sekund. Aldo nyní tuší šanci na odvetu a McGregorovu prohru ihned zareagoval na Twitteru. „Tvoje pohádka skončila, teď už nikam neutečeš. Čas dát si odvetu, srabe,“ vzkázal mu.

McConor se takovému prohlášení dost divil. „Vím, že je hodně lidí v pérové kategorii, kteří slaví vítězství dosažené někým jiným. Moc tomu ale nerozumím, jak se z toho někdo může těšit,“ zareagoval irský bijec. „Sestoupím dolů a všem připomenu, co jsem v této kategorii dokázal,“ nenechal se McGregor rozhodit.

Poslední porážka se mu snášela jen obtížně. „Je to hořká pilulka, kterou musím spolknout. Svojí energii jsem vynaložil neefektivně, Nate moje rány dokázal pokrýt,“ hodnotil zápas.

Sám ještě neoznámil, proti komu bude titul z pérové váze příště obhajovat, v sobotu měl původně bojovat proti Rafelu dos Anjosovi v lehké váhové kategorie, před zápasem si nakonec zlomil nohu. Aldo je nyní hlavním kandidátem na příštího McGregorova vyzyvatele. „Proti komu budu obhajovat pás? Poslechnu si svoje fanoušky, co si myslí,“ oznámil. Už teď je jisté, že další zápas bude mít velký náboj.

Nate Diaz se ukázal jako těžké sousto
Nate Diaz se ukázal jako těžké sousto

VIDEO | Podívejte se, jak vypadal zápas mezi McGregorem a Diazem

 

Témata:  sport, mma, mcgregor, aldo
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze