Šoky v UFC! McGregor prohrál s Diazem, Holmová přišla o titul | iSport.cz
6. března 2016 • 07:18

Šoky v UFC! McGregor prohrál s Diazem, Holmová přišla o titul

Autor: tej
TOP VIDEA VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle snad nikdo nečekal. Šampion UFC v pérové váze Conor McGregor našel při sobotním galavečeru v Las Vegas přemožitele. Ve druhém kole ho na zemi pákou překonal Nate Diaz, irský mistr však titul neztratil. O ten ale přišla v zápase předtím Holly Holmová. Ta rovněž nečekaně prohrála, když ji Miesha Tateová pákou na krk uspala a o svůj pás přišla.Současný mistr UFC v pérové váze Conor McGregor si věřil na těžšího soupeře a když přišel o duel s Rafaelem dos Anjosem, padla jeho volba na Nata Diaze. Jenže na podstatně těžšího protivníka nestačil. V prvním kole to pro irského šampiona vypadalo nadějně. Diazovi dokonce způsobil ošklivou krvavou ránu nad okem, když ho trefil přesným levým direktem.

Jenže přestože soupeř přes krev v očích pořádně neviděl, dokázal téměř nemožné. McGregora ve druhém kole přesným úderem téměř omráčil. Přestože to Ir ustál, páku na zemi už nevydržel a zápas odklepal. "Stál jsem tady jako šampion, on byl dobrý a já jsem se necítil. Trefil jsem spoustu úderů mimo. Tak to je," litoval po prohraném utkání McGregor.

VIDEO: Podívejte se na bitvu McGregora s Diazem

Zato pověstný provokatér, na kterého diváci v losangeleské aréně celý zápas pískali, se nenechal zahanbit a fanouškům úder vrátil. "Nejsem překvapený, zku*vysini," vykřikl ihned, jakmile se k němu dostal mikrofon. Pak se ale uklidnil a svou výhru vysvětlil. "Moje jiu-jitsu je lepší, než u kohokoliv jiného," usmíval se.

McGregor o pás mistra UFC přesto nepřišel, zápas s Diazem byl pouhou náhradou za zrušený duel s Rafaelem dos Anjosem, a tak nebyl titul ve hře.

Titulový zápas zato viděli diváci těsně před tím. O ženský pás se porvala Holly Holmová s Mieshou Tateovou. A i po tomto zápase byli diváci v šoku. Držitelka titulu Holmová, která dokázala sesadit z trůnu královnu MMA Rondu Rouseovou, totiž nestačila na svou vyzyvatelku a o pás mistryně přišla, když ji Tateová v pátém kole uspala. "Jsem tak rozrušená," řekla v kleci poté, co ukončila nadvládu své soupeřky po pouhých 112 dnech.

VIDEO: Takhle prohrála Holmová

Tateová předvádí, jak pevný má stisk
Tateová předvádí, jak pevný má stisk

 
Články odjinud


Články odjinud