11. března 2016 • 19:54

Šéf UFC se zlobí na padlou Holmovou: Ví vůbec, o co přišla?

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Shodila královnu MMA z trůnu, hned při první obhajobě však o mistrovský pás přišla. Holly Holmová minulý týden prohrála svůj první zápas coby šampionka, když ji uspala Miesha Tateová. Na fanoušky očekávanou odvetu s Rondou Rousevou nejspíš nedojde, a tak je šéf UFC Dana White naštvaný. "Nejsem si jistý, jestli si Holly vůbec uvědomuje o co přišla," vyjel na jejího manažera.Prezident UFC Dana White si s mananažerem již padlé šampionky UFC Holly Holmové moc nerozumí. Důkazem je také nedávná přestřelka po její prohře s Mieshou Tateovou. Šéfa největší světové MMA organizace štve, že se rozhodla nepočkat na odvetu s Rondou Rouseovou.

"Smutná část na celé té věci je ta, že on je starý boxer, který si myslí, že je chytrý, ale není," řekl o manažerovi Holmové Lenny Fresquezovi v rozhovoru pro ESPN. "Jsem z toho špatný kvůli Holly, protože nevím, zda si uvědomuje o co přišla. Podle mě až moc věří lidem okolo sebe," nechal se White slyšet.

"Měli jsme ohledně Holly schůzku a ona na ní vůbec nebyla. Holly, tohle je tvůj život. Měla bys na té schůzce být. Nenechávej to na takových lidech, panebože," kroutil hlavou prezident UFC. "Holly vydělala pořážkou Rondy Rouseové spoustu peněz, ale mohla toho mít mnohem víc. Ta smutná část je, že si nemyslím, že to ví."

A co na to říká sám manažer Holmové? "Samozřejmě, že to všechno ví. Bylo to rozhodnutí celého týmu a Holly je jeho šéfkou. Ona chtěla bojovat a své přání si splnila. Myslím, že teď bude bojovat s Mieshou nebo Rondou. Je to ale jen můj osobní pocit, kdo ví, co se v UFC uvaří," nechal se Fresquez slyšet.

"Co se stane dál, je na rozhodnutí UFC. Jediné o čem mohu mluvit, jsou její přání. Holly chce bojovat co nejdřív s Mieshou. Chce bojovat i s Rondou. Ano, ona teď prohrála, udělala chybu a poučí se z ní. Všichní viděli, že je to bojovnice," vyzdvihl manažer Holmovou.

VIDEO: Podívejte se, jak Miesha obrala Holly o pás šampionky:

A jaký souboj byste si v UFC přáli vidět vy? Hlasujte v anketě.

Závěrečná radost nadšené vítězky
Závěrečná radost nadšené vítězky

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze