Ondřej Němec
21. října 2017 • 10:30

Česko-francouzská bitva v kleci se blíží! Pardubice rozduní MMA

TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle bude boj! Nejlepší český MMA zápasník ve velterové váze Patrik Kincl pozval do klece obávaného francouzského ranaře Mohameda Sayaha. Právě Sayah přitom udělil tvrdou lekci populárnímu slovenskému zápasníkovi Gáboru Borárosovi. Český bijec chce ale na akci XFN 5 potvrdit, že patří do evropské špičky. Hlavní zápas večera je jasný. Patrik Kincl vs. Mohamed Sayah. Dokáže český bojovník porazit přemožitele slovenské hvězdy Gábora Borárose? To už se fanoušci MMA dozví dnes večer na XFN 5.

VIDEO | První díl rozhovoru s Patrikem Kinclem

Bojovník Kincl: o kráse MMA, dopingu a špatném vkusu slovenských fanoušků
„Bude to ode mě top výkon,“ slíbil osmadvacetiletý Kincl ve video-rozovoru pro deník Sport. „Tipovat, kdy zvítězím, nebudu. Ale jestli to bude ve druhém kole a ve třetí minutě, budu říkat, že jsem to tak plánoval,“ dodal s úsměvem.

VIDEO | Druhý díl rozhovoru s Patrikem Kinclem

1080p 720p 360p
NEDÁVAT Brilantní MMA fighter Kincl: Jsem stroj mířící do UFC!
V Pardubické TIPSPORT areně se ale představí mnoho dalších skvělých českých bijců. Jako například Miloš „Meloun“ Petrášek, v němž veliký potenciál vidí i přední český fighter Karlos Vémola. Skvělým bojovníkem, který bude na XFN 5 zápasit je Jaroslav „Jubox“ Pokorný v pérové váze. Ve zbylých zápasech večera se představí nadějní MMA zápasníci jako Daniel Brunclík, Tomáš Kvapil, David Dvořák a další. 

Duel Kincl vs. Sayah se uskuteční v rámci akce XFN 5 v pardubické TIPSPORT areně. Vstupenky na souboj ZDE>>> 

XFN 5 přinese v přímém přenosu O2 TV Sport.

Aktualizovaná fightcard XFN 5Aktualizovaná fightcard XFN 5

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze