Ondřej Němec
21. října 2017 • 10:30

Česko-francouzská bitva v kleci se blíží! Pardubice rozduní MMA

TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER o Spartě: Hráči jsou jak leklé ryby. Mrtvý tým, říká Jiránek LIGOVÝ INSIDER o Spartě: Hráči jsou jak leklé ryby. Mrtvý tým, říká Jiránek
Novotný o Švýcarsku nebo spoluhráči Kubalíkovi. V čem ho šokovala tamní liga? Novotný o Švýcarsku nebo spoluhráči Kubalíkovi. V čem ho šokovala tamní liga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle bude boj! Nejlepší český MMA zápasník ve velterové váze Patrik Kincl pozval do klece obávaného francouzského ranaře Mohameda Sayaha. Právě Sayah přitom udělil tvrdou lekci populárnímu slovenskému zápasníkovi Gáboru Borárosovi. Český bijec chce ale na akci XFN 5 potvrdit, že patří do evropské špičky. Hlavní zápas večera je jasný. Patrik Kincl vs. Mohamed Sayah. Dokáže český bojovník porazit přemožitele slovenské hvězdy Gábora Borárose? To už se fanoušci MMA dozví dnes večer na XFN 5.

VIDEO | První díl rozhovoru s Patrikem Kinclem

Bojovník Kincl: o kráse MMA, dopingu a špatném vkusu slovenských fanoušků
1080p 720p 360p
„Bude to ode mě top výkon,“ slíbil osmadvacetiletý Kincl ve video-rozovoru pro deník Sport. „Tipovat, kdy zvítězím, nebudu. Ale jestli to bude ve druhém kole a ve třetí minutě, budu říkat, že jsem to tak plánoval,“ dodal s úsměvem.

VIDEO | Druhý díl rozhovoru s Patrikem Kinclem

NEDÁVAT Brilantní MMA fighter Kincl: Jsem stroj mířící do UFC!
1080p 720p 360p
V Pardubické TIPSPORT areně se ale představí mnoho dalších skvělých českých bijců. Jako například Miloš „Meloun“ Petrášek, v němž veliký potenciál vidí i přední český fighter Karlos Vémola. Skvělým bojovníkem, který bude na XFN 5 zápasit je Jaroslav „Jubox“ Pokorný v pérové váze. Ve zbylých zápasech večera se představí nadějní MMA zápasníci jako Daniel Brunclík, Tomáš Kvapil, David Dvořák a další. 

Duel Kincl vs. Sayah se uskuteční v rámci akce XFN 5 v pardubické TIPSPORT areně. Vstupenky na souboj ZDE>>> 

XFN 5 přinese v přímém přenosu O2 TV Sport.

Aktualizovaná fightcard XFN 5Aktualizovaná fightcard XFN 5

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze