Ondřej Němec
4. prosince 2017 • 11:54

Petr „Monster“ Kníže nastoupí na XFN 6 v mimořádné válce generací

TOP VIDEA
Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma Sparta - Opava: Kanga poslal Letenské do vedení 1:0. Skákavá střela prošla za Šroma
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
SESTŘIH: Zlín - Mladá Boleslav 3:2. Zlín otočil 0:2 a zdolal Boleslav
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dlouhou dobu patří do špičky českého MMA. Je uznávaným trenérem a stále zároveň skvělým zápasníkem. A právě své zápasnické kvality znovu předvede čtyřicetiletý Petr „Monster“ Kníže již tento čtvrtek v pražské O2 areně v rámci obřího galavečera XFN 6. Porovná přitom síly s o patnáct let mladším Davidem Kozmou, který je považován za jednoho z nejtalentovanějších mladých bojovníků. Jeho duel s Karlosem Vémolou v roce 2013 byl jednou z nejsledovanějších bitev v českém MMA. Ač tehdy Petr Kníže nastupoval do souboje jako náhradník a měl na přípravu pouze tři týdny, na nic se nevymlouvá a přiznává, že měl český Terminátor navrch a právem vyhrál. „Monster“ Kníže však tehdy předvedl skvělý výkon a sklidil zasloužené uznání. 

I když si před zápasem nemohli přijít na jméno, po rozhodnutí o vítězi se stali přáteli a jeden druhého jen chválí. „Monster zasvětil MMA život. Ještě jsem neviděl někoho, kdo by strávil v gymu tolik času, jak on a dokázal tolik s takovým handikepem,“ nešetří uznáním Vémola a upozorňuje přitom na fakt, že Kníže dosáhl v zápasení mimořádných úspěchů i přes téměř nehybnou pravou nohu, kterou si poranil při pádu z osmi metrů.

Petr "Monster" Kníže poradil Ondrušovi, jak na Vémolu
1080p 720p 360p

„V jeho věku s takovým zraněním by toho každý dávno nechal, ale on s přehledem dál mlátí mladý kluky. Tak dopadne i Kozma. Je sice talent, ale Monster je pro něj moc velký sousto. Na takové zápasy má ještě tak rok dva čas,“ tipuje výsledek souboje generací mezi čtyřicetiletým Knížetem a pětadvacetiletým Kozmou legendární bijec. 

Vstupenky na XFN 6 v O2 areně ZDE>>> 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze