Tereza Janovská
19. března 2018 • 13:35

Úspěch Pudilové: nová smlouva od UFC! Do hlavy mi to nestoupne, řekla

TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2 SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Liverpool 2:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ač před rokem podepisovala smlouvu na čtyři zápasy, už po tom třetím dostala na stůl nový kontrakt. Česká MMA bojovnice Lucie Pudilová v nejprestižnější organizaci UFC zazářila, po jedné smolné prohře a dvou výhrách se dokonce stala dvanáctou nejlepší bojovnicí světa. „Mám z toho dost dobrý pocit. Druhý kontrakt se s UFC nepodepisuje jen tak, zápasník si ho musí zasloužit atraktivností bojů,“ neskrývala nadšení.Hned ve svém třetím zápase Pudilová narazila na opravdu těžkou soupeřku. Se Sarah Morasovou svedla tvrdou bitvu a zápas dokázala na body vyhrát. Díky tomuto vítězství se vyšvihla na dvanáctou příčku nejlepších bojovnic bantamové váhy v UFC. „Teď uvidíme, koho mi na další zápas připraví. Zřejmě někoho z první desítky,“ řekla.

Hned po zápase ji navíc čekala další odměna za předvedené zápasy. Ač ji první kontrakt zatím nevypršel a sliboval ještě jeden zápas, dostala od UFC novou smlouvu, znovu na čtyři zápasy. „Ten druhý kontrakt jsme přijali v době, kdy ještě nevypršel ten první. Mám radost, že naše cesta trvá a pokračuje. Těším se na nové výzvy a na to, co nám UFC připraví,“ radovala se třiadvacetiletá bojovnice.

Lucie Pudilová podepsala novou smlouvu

Pudilová má před sebou slibnou cestu, její styl v zámoří zaujal nejen fanoušky, ale samotné organizátory UFC, což je prvním důležitým krokem. Rodačka z Příbrami ale slibuje, že ve své tvrdé přípravě polevit nehodlá. „Do hlavy mi to určitě nestoupne. Budu na sobě pracovat tak, jako doposud. Je to můj životní styl. V hlavě mám jasno,“ vysvětlila.

Její další soupeřka zatím ještě známá není, často se však skloňuje jméno Sary McMannové. Pudilová však spekulace odmítá s tím, že nic není stále jisté. „Záleží to na mnoha okolnostech a především na matchmakerovi UFC a na německém RAW. Konečné rozhodnutí stejně nakonec záleží na mém hlavním trenérovi Ladislavu Erdélyim a UFC.“

Třiadvacetiletá bojovnice také přiznala, že ji nyní trápí zdravotní potíže. „Musela jsem teď přerušit trénink, protože mám angínu a dobírám antibiotika. V přípravě na poslední zápas v Texasu jsem angínu prodělala dokonce dvakrát. Jak ale doberu antibiotika, tak se s trenérem a lékaři domluvím, kdy budu moct znovu naskočit do tvrdé přípravy.“

A kdy by se znovu měla předvést v zápase? „Další zápas by mohl proběhnout do tří měsíců, tak uvidíme,“ dodala.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze