Tereza Janovská
19. března 2018 • 13:35

Úspěch Pudilové: nová smlouva od UFC! Do hlavy mi to nestoupne, řekla

TOP VIDEA
Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít Trenér Slavie Trpišovský: Bordeaux se teď nedaří, chceme toho využít
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly ZLATÁ PÍŠŤALKA: Diop měl být vyloučen, Královec přehlédl jeho fauly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ač před rokem podepisovala smlouvu na čtyři zápasy, už po tom třetím dostala na stůl nový kontrakt. Česká MMA bojovnice Lucie Pudilová v nejprestižnější organizaci UFC zazářila, po jedné smolné prohře a dvou výhrách se dokonce stala dvanáctou nejlepší bojovnicí světa. „Mám z toho dost dobrý pocit. Druhý kontrakt se s UFC nepodepisuje jen tak, zápasník si ho musí zasloužit atraktivností bojů,“ neskrývala nadšení.



Hned ve svém třetím zápase Pudilová narazila na opravdu těžkou soupeřku. Se Sarah Morasovou svedla tvrdou bitvu a zápas dokázala na body vyhrát. Díky tomuto vítězství se vyšvihla na dvanáctou příčku nejlepších bojovnic bantamové váhy v UFC. „Teď uvidíme, koho mi na další zápas připraví. Zřejmě někoho z první desítky,“ řekla.

Hned po zápase ji navíc čekala další odměna za předvedené zápasy. Ač ji první kontrakt zatím nevypršel a sliboval ještě jeden zápas, dostala od UFC novou smlouvu, znovu na čtyři zápasy. „Ten druhý kontrakt jsme přijali v době, kdy ještě nevypršel ten první. Mám radost, že naše cesta trvá a pokračuje. Těším se na nové výzvy a na to, co nám UFC připraví,“ radovala se třiadvacetiletá bojovnice.

Lucie Pudilová podepsala novou smlouvu

Pudilová má před sebou slibnou cestu, její styl v zámoří zaujal nejen fanoušky, ale samotné organizátory UFC, což je prvním důležitým krokem. Rodačka z Příbrami ale slibuje, že ve své tvrdé přípravě polevit nehodlá. „Do hlavy mi to určitě nestoupne. Budu na sobě pracovat tak, jako doposud. Je to můj životní styl. V hlavě mám jasno,“ vysvětlila.

Její další soupeřka zatím ještě známá není, často se však skloňuje jméno Sary McMannové. Pudilová však spekulace odmítá s tím, že nic není stále jisté. „Záleží to na mnoha okolnostech a především na matchmakerovi UFC a na německém RAW. Konečné rozhodnutí stejně nakonec záleží na mém hlavním trenérovi Ladislavu Erdélyim a UFC.“

Třiadvacetiletá bojovnice také přiznala, že ji nyní trápí zdravotní potíže. „Musela jsem teď přerušit trénink, protože mám angínu a dobírám antibiotika. V přípravě na poslední zápas v Texasu jsem angínu prodělala dokonce dvakrát. Jak ale doberu antibiotika, tak se s trenérem a lékaři domluvím, kdy budu moct znovu naskočit do tvrdé přípravy.“

A kdy by se znovu měla předvést v zápase? „Další zápas by mohl proběhnout do tří měsíců, tak uvidíme,“ dodala.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze