1. listopadu 2008 • 15:27

Stoner je po operaci zápěstí

Autor:
TOP VIDEA
Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0 Ostrava - Dukla: Brandner dotlačil ve skrumáži míč do brány, Dukla vede 1:0
Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán Mountfield HK - Liberec: Ordošovo vyloučení, na které si po zápase stěžoval kouč Pešán
VŠECHNA VIDEA ZDE

Necelý týden po vítězství v závěrečném závodě motocyklové sezony se exmistr světa královské kubatury MotoGP Casey Stoner podrobil plánované operaci levého zápěstí.Při čtvrtečním úspěšném zákroku v Modeně v Itálii, kde je doma jeho stáj Ducati, lékaři ošetřili australskému jezdci postižené místo, v jehož blízkosti nalezli také dva volné úlomky tkáně.

Loňský šampion měl dlouhodobé problémy se zápěstím od roku 2003, kdy si ruku zlomil. Obtíže se vystupňovaly po letošních pádech při závodech v Brně a Misanu.

Stoner byl už v pátek propuštěn z nemocnice a zamířil domů do Švýcarska, kde začne s rehabilitací a potom s přípravou na novou sezonu. V té letošní se mu nepodařilo obhájit titul mistra světa, v konečném hodnocení skončil druhý za staronovým šampionem Valentinem Rossim z Itálie.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze