Ostberg měl být hvězdou Bohemia rallye, ale boural už před startem

Havarovaný vůz Madse Ostberga
Havarovaný vůz Madse OstbergaZdroj: Zdeněk Sluka
ivp
Rallye
Začít diskusi (0)

Měl být hlavní hvězdou Rallye Bohemia. Místo toho si norský rallye jezdec Mads Ostberg poležel v liberecké nemocnici. Čtvrtý muž průběžného pořadí WRC, který se měl s Fordem Fiesta RRC měřit tento víkend se špičkami českého rallye, havaroval už v úvodním shakedownu a do hlavní soutěže, která začíná zítra, už nezasáhne.

Mads Ostberg zažil svůj drsný pátek třináctého. A havaroval ještě před slavnostním začátkem celého závodu – při dopoledním shakedownu.

Šílený Mads, jak se norskému pilotovi přezdívá, trefil hned v úvodu ve vysoké rychlosti zídku a kvůli bolestem zad byl vzápětí transportován do liberecké nemocnice.

Ostberg prozkoumává míru poškození svého autaOstberg prozkoumává míru poškození svého auta • Zdeněk Sluka

Odtud byl sice brzy propuštěn do domácího léčení, ale jeho tým už z místa sbalil veškeré věci. Jeho Ford Fiesta RRC byl totiž až příliš poškozen.

Možná největší hvězda Bohemia rallye tak skončila dřív, než začala.

Začít diskuzi