24. srpna 2015 • 11:13

Neštěstí v IndyCar! Kus vozu trefil pilota do hlavy a je v kómatu

Autor: ,
Bývalý jezdec formule 1 je nyní v umělém spánku.
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý jezdec formule 1 Justin Wilson utrpěl v nedělním závodě série IndyCar vážná zranění hlavy a jeho stav je kritický. Sedmatřicetiletého Brita, jehož lékaři udržují v umělém spánku, zasáhly v předposledním závodu seriálu v Allentownu podle informací pořadatelů trosky jiného havarovaného vozu.Wilson, jenž v sérii IndyCar vyhrál sedm závodů, upadl zřejmě po zásahu létajícími kusy soupeřova vozu do bezvědomí. Jeho vůz poté nekontrolovaně vletěl do zdi závodiště Pocono Raceway.

Nešťastná nehoda stála Wilsona života.
1080p 720p 480p 360p 240p

Jeho kolega z týmu Andretti Autosport Ryan Hunter-Reay, jenž závod vyhrál, další podrobnosti o Wilsonově stavu po leteckém transportu do nemocnice nevěděl. "Vím jen, že byl v bezvědomí. Nereagoval. Už to jsou velice špatné zprávy," řekl o kolegovi, který v roce 2003 absolvoval ve formuli 1 šestnáct závodů a získal jeden bod.

Nehoda připomněla podobný incident z roku 2009, kdy v kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska formule 1 trefila Felipeho Massu do hlavy pružina uvolněná z vozu Rubense Barrichella. Součástka prorazila brazilskému pilotovi hledí helmy a způsobila mu vážné zranění lebky nad levým okem, které si vyžádalo operaci.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze