Loterie Jao Minga pro oběti zemětřesení | iSport.cz
3. července 2008 • 16:11

Loterie Jao Minga pro oběti zemětřesení

Autor: ČTK
Yao Ming
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čínská basketbalová hvězda Jao Ming se rozhodla pomoci obětem květnového zemětřesení v provincii S'-čchuan. V Houstonu, kde hraje za celek NBA Rockets, odstartoval charitativní loterii.Cenou pro vítěze je sedmidenní zájezd na olympiádu v Pekingu a návštěva utkání mezi Čínou a USA.

Podle agentury AP vyjde jeden lístek do loterie na dva dolary (asi 30 korun) a zájemci si je můžou koupit na internetové stránce www.netraffle.org. "Získané peníze nám pomůžou zejména k rekonstrukci škol v S'-čchuanu," řekl Jao Ming, jehož nadace se chce zaměřit zejména na pomoc dětem z postižených oblastí.

Vítěz loterie, který bude vylosován 21. července, se může těšit na sedmidenní výlet na olympiádu v Pekingu. Bude mít zaplacené zpáteční letenky z Houstonu do Číny, pobyt v hotelu, dva lístky na zápas basketbalového turnaje mezi Čínou a USA, poukázku na 1500 dolarů, výlet s průvodcem na Čínskou zeď, dva podepsané dresy Houstonu Rockets, dvě vstupenky na zápas NBA a setkání s Jao Mingem.

Témata:  sport, basket, oh, Ming

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud