Kellnerová poprvé na klisně za čtvrt miliardy. Prague Lions byli předposlední | iSport.cz
3. března 2019 • 11:51

Kellnerová poprvé na klisně za čtvrt miliardy. Prague Lions byli předposlední

TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vrba má šanci být kouč Sparty. Sigma potrápí Slavii
Kopecký před Šumavskou rallye: Bude velice zajímavá, zamává s ní déšť Kopecký před Šumavskou rallye: Bude velice zajímavá, zamává s ní déšť
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tým Prague Lions s českou jezdkyní Annou Kellnerovou zahájil parkurový seriál Global Champions League předposledním 15. místem v Dauhá. Dcera nejbohatšího Čecha startovala v Kataru poprvé se špičkovou klisnou Catch me If You Can, kterou jí Petr Kellner pořídil loni na podzim. Podle médií jedenáctiletá klisna stála čtvrt miliardy korun.V sobotní soutěži se Kellnerová s Catch me If You Can nevyvarovaly chyb a nasbíraly 15 trestných bodů. "Nevyšel nám začátek parkuru podle očekávání, ale to se stane. Pak jsme naštěstí solidně dojely a měla jsem radost, že zbytek parkuru byl v pořádku. Nezávodíme spolu ani dva měsíce, jsme stále čerstvá dvojice a musíme si na sebe ještě na těchto výškách zvyknout," uvedla Kellnerová v tiskové zprávě.

Tým s ní tvořili belgičtí jezdci Niels Bruynseels a Wilm Vermeir. V sestavě oproti loňsku chybí Aleš Opatrný, který se momentálně soustředí na olympijskou kvalifikaci.

Úvodní závod vyhrál tým Šanghaj Swans, který reprezentovali Němec Daniel Deusser a Švýcar Pius Schwizer. Seriál stejně jako loni vyvrcholí play off v pražské O2 areně.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud