Kellnerová poprvé na klisně za čtvrt miliardy. Prague Lions byli předposlední | iSport.cz
3. března 2019 • 11:51

Kellnerová poprvé na klisně za čtvrt miliardy. Prague Lions byli předposlední

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovní bizáry: nájezdy ve fotbale, hokejové harakiri nebo opilý sudí v Příbrami
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tým Prague Lions s českou jezdkyní Annou Kellnerovou zahájil parkurový seriál Global Champions League předposledním 15. místem v Dauhá. Dcera nejbohatšího Čecha startovala v Kataru poprvé se špičkovou klisnou Catch me If You Can, kterou jí Petr Kellner pořídil loni na podzim. Podle médií jedenáctiletá klisna stála čtvrt miliardy korun.V sobotní soutěži se Kellnerová s Catch me If You Can nevyvarovaly chyb a nasbíraly 15 trestných bodů. "Nevyšel nám začátek parkuru podle očekávání, ale to se stane. Pak jsme naštěstí solidně dojely a měla jsem radost, že zbytek parkuru byl v pořádku. Nezávodíme spolu ani dva měsíce, jsme stále čerstvá dvojice a musíme si na sebe ještě na těchto výškách zvyknout," uvedla Kellnerová v tiskové zprávě.

Tým s ní tvořili belgičtí jezdci Niels Bruynseels a Wilm Vermeir. V sestavě oproti loňsku chybí Aleš Opatrný, který se momentálně soustředí na olympijskou kvalifikaci.

Úvodní závod vyhrál tým Šanghaj Swans, který reprezentovali Němec Daniel Deusser a Švýcar Pius Schwizer. Seriál stejně jako loni vyvrcholí play off v pražské O2 areně.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud