Borci rafťáci: Z Argentiny vezou české barvy čtyři zlata! | iSport.cz
12. listopadu 2018 • 12:48

Borci rafťáci: Z Argentiny vezou české barvy čtyři zlata!

Čeští borci byli v Argentině úspěšní
TOP VIDEA
SESTŘIH: Kometa - Mountfield HK 3:2. Brno je prvním semifinalistou, Zaťovič se blýskl hattrickem SESTŘIH: Kometa - Mountfield HK 3:2. Brno je prvním semifinalistou, Zaťovič se blýskl hattrickem
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není to jenom tenisový FedCup, také v raftingu Česko dominuje. Na světovém šampionátu v Argentině získali reprezentanti v součtu celkového hodnocení všech disciplín čtyři tituly absolutních mistrů světa, dvě stříbra a jeden bronz. Na pódiu stály všechny české posádky, které do Argentiny vycestovaly.Titul absolutních mistrů světa v raftingu 2018 získali v Argentně muži  z posádky TR Hiko a ženy TR Omega v hlavní katgorii.

„Jsme nesmírně šťastní, tento šampionát je naše čtvrté společné mistrovství světa a po několika druhých a třetích místech jsme až letos vybojovali celkové prvenství,“ raduje se Aleš Daněk, kapitán mužské posádky, která v letošním roce dokázala vyhrát také Mistrovství Evropy na Slovensku.

Dalšími, kteří se do České republiky vrací jako mistři světa, jsou rafteři z kategorie do 23 let. Konkrétně jde o posádku oddílu TR Hanace. Svou dominanci v kategorii masters muži předvedla posádka složena ze zkušených rafterů TR Masters. Ti dominovali v Argentině ve všech kategoriích a dá se tak říct, že na světě nemají žádnou konkurenci.

Celkové druhé místo si z řeky Aluminé vezou juniorky do 23 let RK Troja Šelmy. Těm se podařilo bodovat na velmi težkém vodním terénu i s hendikepem aktuální nemoci jedné členky z posádky.

Nejmladší závodníci, junioři do 19ti let přidali ke zlaté a stříbrné české medailové sbírce ještě stříbro ze sjezdu a druhé místo celkově - U19 Women -LET´s go Rajhrad a bronz ze sjezdu a 3.místo celkově - U19 Men – LET-CI Letohrad.

Mistrovství světa se konalo na extrémné těžkém terenu řeky Alumine v Argentině. Češi dokázali dominovat i přes to, že řeky v České republice nanabízí ideální treninkové podmínky.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud