5. srpna 2009 • 21:22

Volejbalisté prohráli s Austrálií

Autor:
Martin Lébl blokuje Astaschenkova
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští volejbaloví reprezentanti zakončili sérii tří přípravných zápasů s Austrálií porážkou 1:3. Ve Svitavách dnes domácí tým po dvou předchozích výhrách nastoupil bez svých největších opor.Trenér Zdeněk Haník poslal v základní sestavě na dvorec i další hráče širšího kádru včetně svého syna na nahrávce. Národní mužstvo se chystá na kvalifikaci světového šampionátu 2010.

Před odjezdem na čtyřčlenný turnaj do Varny, kde se bude o dvě postupová místa bojovat v závěru příštího týdne, nyní reprezentanty čekají ještě páteční a sobotní utkání v Polsku s tamními vicemistry světa.

Australané dnes byli podle asistenta trenéra Jana Svobody lepší na podání i v útoku. "Hráli ve stejné sestavě, zatímco my jsme prostřídali. Nehráli Lébl ani Pláteník, Ticháček přišel jen na jedno taktické střídání," řekl Svoboda.

Přípravné utkání volejbalistů ve Svitavách:

Česko - Austrálie 1:3 (-28, -22, 19, -22)

Sestava ČR: Haník ml., Hudeček, Holubec, Konečný, Hýský, Král, libero Václavík - Štokr, Kryštof, Popelka, Ticháček.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze