Olympijský vítěz Hoffmannn má zastavenou činnost | iSport.cz
31. prosince 2009 • 16:41

Olympijský vítěz Hoffmannn má zastavenou činnost

Hoffmann
TOP VIDEA
10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy! 10 gólů Jaromíra Jágra, kterými dostal Kladno do extraligy!
Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci Plekanec: Pro postup jsem se vrátil. Promluvil i o reprezentaci
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Rakouská antidopingová agentura s okamžitou platností zastavila činnost olympijskému vítězi v běhu na lyžích ze Salt Lake City 2002 Christianu Hoffmannovi.Termín slyšení byl stanoven na 29. ledna a Hoffmann, jenž je podezřelý z porušení antidopingového zákona, tak přišel o možnost kvalifikovat se na únorové hry do Vancouveru. V reakci na verdikt agentury dnes ihned ukončil kariéru.

Pětatřicetiletý Hoffmann je podle rakouského tisku zapleten do případu kolem sportovního manažera Stefana Matschinera, jenž obstarával doping například pro cyklisty Bernharda Kohla a Michaela Rasmussena. Sám běžec pozitivní dopingový test nikdy neměl.

Hoffmann agentuře APA v první reakci na zastavení činnosti řekl, že jde o vykonstruovanou záležitost. "Vůbec mi nedali šanci se hájit. Táhlo se to celé tak dlouho, až je celá zima i s olympiádou v háji," prohlásil rakouský reprezentant, který na ZOH v Salt Lake City vyhrál bruslařskou třicítku a na mistrovství světa v roce 1999 byl finišmanem zlaté štafety. O několik hodin později Hoffmann informoval o ukončení kariéry.

Témata:  sport, lyžování, Hoffmann
 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud