O'Sullivan se vrací ke snookeru, chce obhájit světový titul | iSport.cz
26. února 2013 • 15:44

O'Sullivan se vrací ke snookeru, chce obhájit světový titul

Autor: ČTK, iSport.cz
Ronnie O´Sullivan v plném soustředění
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čtyřnásobný mistr světa ve snookeru Ronnie O'Sullivan si rozmyslel svůj odchod ze sportu a po desetiměsíční pauze ohlásil svůj návrat. Sedmatřicetiletý šampion se prý doma nudil. Na přelomu dubna a května hodlá obhajovat v Sheffieldu svůj světový titul."Užil jsem si hezký rok, pobavil jsem se. Ten odpočinek jsem už potřeboval, ale řekl jsem si, že už je čas vrátit se a dělat zase to, co jsem dělal většinu svého života," řekl na tiskové konferenci v Londýně O'Sullivan, považovaný za jednoho z nejnadanějších hráčů historie.

Snookerová legenda, jež se dlouhodobě potýká s depresemi, se rozhodla stáhnout ze světa sportu vloni v červnu. "Před třemi čtyřmi měsíci jsem jen tak seděl a pomyslel si, že bych radši v Sheffieldu prohrál 0:10, jen abych si zahrál," prohlásil s tím, že jen chození na obědy a večeře už ho nebaví. "Abych byl upřímný, začal jsem se nudit," dodal.

Před případným startem na světovém šampionátu ale bude muset O'Sullivan zapracovat na své hře. Během pauzy se představil jen na několika exhibicích. "Budu pořádně zrezivělý. Bude to velká výzva, jít tam bez zápasové praxe, ale beru to jako začátek něčeho většího," uvedl.

Fakt, že už s ním někteří lidé přestali počítat, bere jako další motivaci. "Jsem na to zvyklý. Miluju výzvy. Vím, jak jsem dobrý, a vím, čeho jsem schopen. Doufám, že mě někteří lidé odepíšou, protože to mě jen posílí," dodal.

Témata:  sport, snooker, O'Sullivan
 
Články odjinud


Články odjinud