Neumannová vyhrála na horském kole | iSport.cz
30. září 2008 • 14:35

Neumannová vyhrála na horském kole

Josef Jindra a Kateřina Neumannová
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali

Olympijská šampionka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová o víkendu vyhrála závod na horských kolech v Novém Městě na Moravě. V konkurenci 66 závodnic zvítězila s dvouminutovým náskokem.

V dějišti lyžařského Světového poháru zvládla čtyřicetikilometrovou trať v čase 1:40:39,2.

Neumannová na horských kolech reprezentovala Českou republiku na olympiádě v Atlantě.

I když nemá na sport moc času, protože je prezidentkou organizačního výboru mistrovství světa v klasickém lyžování 2009 v Liberci, se soupeřkami si hravě poradila.

"Vítězství mě opravdu překvapilo, protože v poslední době více než na kole sedím v autě nebo kanceláři. Byl to pro mě příjemně strávený den a vítězství bylo jen třešinkou na dortu," řekla dvojnásobná mistryně světa, která běžela poslední vrcholný závod na lyžích loni v březnu ve Světovém poháru ve Falunu.

Letos na jaře si vyzkoušela tradiční maraton Engadin na 42 kilometrů ve švýcarských Alpách, v kterém doběhla na sedmém místě.

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.