Svůdná karbanice: Oškube vás o všechno! | iSport.cz
6. května 2010 • 17:46

Svůdná karbanice: Oškube vás o všechno!

Autor: Patrik Vacek (Blesk)
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Působí jako milá a krásná dívka. Jakmile usedne za pokerový stůl, promění se v chladnou a vypočítavou mrchu, která jde za jediným cílem – vyhrát, ať to stojí cokoliv. Taková je britská profesionální hráčka Liv Boeree (25), která koncem dubna vyhrála prestižní turnaj série Evropské pokerové tour a vydělala si tím 32 milionů korun!Blesk.czDělá to, co ji baví, a dělá to zatraceně dobře. Sexy Liv je jedna z nejlepších hráček pokeru na světě. Celosvětově oblíbené karetní soutěži podlehla v roce 2005, kdy ji do hry zasvětili vyhlášení pokeroví hráči při jedné reality show.

„Ta hra mě pohltila. Chtěla jsem pak hrát každý den. Navíc se mi ještě dařilo, takže jsem měla větší a větší chuť,“ líčila.

Liv BoereeLiv BoereeFoto Int


Po skončení reality show se začala pokeru věnovat na profesionální úrovni. Nejprve objížděla menší turnaje, a když se jí dařilo, troufla si vyzvat elitní borce.

Nejdříve vyhrávala jen desítky tisíc korun. Letos se ale Boeree zúčastnila Evropské pokerové tour v San Remu, kde triumfovala a shrábla prémii přes třicet milionů!

Pracovat však nepřestala. Příležitostně dělá modelku a moderátorku. Jinak půvabná karbanice odmala hraje na kytaru a poslouchá heavy metal.

Liv Boeree
Liv Boeree

Témata:  sport, poker, liv, boeree
 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud