CHAT: Střílet za USA? Jen pomluvy, říká Emmons | iSport.cz
2. srpna 2010 • 13:30

CHAT: Střílet za USA? Jen pomluvy, říká Emmons

Autor: bb
Vstoupit do diskuse
1
Polibek pro Matta Emmonse od manželky Kateřiny
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jejich polibek na olympiádě v Pekingu obletěl svět. Česká střelkyně Kateřina Emmons, která se vrátila po mateřské pauze, se svým americkým manželem Mattem teď ale prožili nepodařené mistrovství světa v Mnichově. Kateřina Emmons si na šampionátu našla hodinu čas a odpovídala na otázky čtenářů deniksport.cz.Poslední rána dokáže rozmetat naděje v prach. Na mistrovství světa to poznala střelkyně Kateřina Emmons i její americký manžel Matt. Tenhle pár napsal lovestory poslední olympiády, na šampionátu v Mnichově však přidal trochu trpký příběh.

Olympijská vítězka na prvním velkém mistrovství od porodu a po zdravotních problémech s kyčlemi do samého závěru bojovala o možnost jít do finále. Jenže poslední ranou se trefila jen o vlas vedle půlmilimetrového středu a šanci na třetí medaili v řadě vystřídalo zklamané povolení ramen.

„Poslední rána ale za to nemohla. Udělala jsem při jiné žákovskou chybu, za kterou bych se vylískala. Jsem trochu zklamaná, ale malinko se mi ulevilo, že jsem taky jen člověk.“

Teprve podruhé v kariéře totiž nemá medaili z velké akce. Utěšoval ji i manžel Matthew, americký střelec, který sám moc dobře ví, jaké zklamání může přinést poslední rána. Zažil to už potřetí.

Jeden z nejlepších střelců světa už dvakrát přišel poslední střelou o zlato z Her. Jednou zamířil do cizího terče, podruhé vypálil příliš brzy a trefi l mizerné číslo. Ve finále vzduchovky pak v sobotu v Mnichově zase při poslední ráně uhnul tělem a pokazil ji, což ho stálo stříbro nebo nejhůř bronz.

Kateřina EmmonsKateřina EmmonsFoto Michal Beránek (Sport)

Témata:  sport, střelba, Emmons, ONLINE
Vstoupit do diskuse
1

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud