1. června 2017 • 00:00

Jedna z fotbalových ikon bude trénovat český tým!

Autor:
1080p720p480p360p240p
Hraj jako Pelé!
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaké jméno vás napadne, pokud se vás někdo zeptá na největší ikonu světového fotbalu? Bude to jednoznačně Pelé! Brazilská hvězda se spojila se značkou Snickers a v rámci nové kampaně „Hraj jako Pelé“ se s touto ikonou budete nejen moct setkat, ale také si pod jejím dohledem zatrénovat na fotbalovém stadionu v Barceloně. Co pro to musíte udělat?Foto 
Stačí nahrát video či fotku na téma nejlepší fotbalový trik ve stylu Pelého na www.snickers.cz. Soutěž běží do 18. 6., tak už na nic nečekejte a předveďte svůj fotbalový um!

"Jsem moc rád, že mohu spolupracovat se Snickers a stát se součástí tak speciální události, již značka přináší svým příznivcům. Svět fotbalu mi dal strašně moc, a tak vítám tuhle mimořádnou příležitost, skrze níž se mohu odvděčit. Těším se na výherce soutěže, kterým rád přiblížím, jak fotbal hrát i vyhrávat jako já," vzkazuje všem fotbalovým nadšencům Pelé.

Co pro Čechy znamená fotbal? Koho považují za jeho ikony? Podívejte se na video!

U příležitosti kampaně byla uvedena speciální limitovaná kolekce produktů v podobě balení obsahujícího čtyři kusy tyčinek Snickers se samolepkami pod obalem. Vůbec poprvé na českém trhu budou navíc na obalu proslulých čokoládovo-karamelových tyčinek s arašídy vytištěna místo typického loga Snickers tematická hesla – Pelé, Gól, Legenda a Kopačky.„Značka Snickers se dlouhodobě propojuje se sportem a kampaň s nejlepším fotbalistou všech dob je další úrovní těchto aktivit. Soutěž ‚Hraj jako Pelé' nabízí šanci vyhrát neopakovatelný zážitek, trénink s králem fotbalu, a získat od něj třeba i pár tipů, jak se stát fotbalovou legendou," doplňuje brand manažer značky Snickers pro střední Evropu Radovan Veselý. Fantazii se meze nekladou a váhat nemusí ani ti, kteří svoje schopnosti na hřišti nepovažují za perfektní. „Cení se nápad, nadšení i týmový duch. Cílem této kampaně značky Snickers je také vzdát hold výjimečné fotbalové legendě i fotbalu jako sportu pro každého,“ uzavírá Veselý.

Kdo se může zapojit do soutěže? Šanci o výhru mají například tříčlenné týmy, které prokážou svůj smysl pro týmovou hru, kreativitu a nápaditost na triky, které jsou pro Pelého typické.

Co je potřeba udělat? Je to jednoduché. Soutěžící musí na video či fotografii zachytit fotbalový trik, do kterého kreativně zapojí tyčinky Snickers. Svůj výtvor potom registrovat na www.snickers.cz.

Jaké je trvání soutěže? Do soutěže je možné se zapojit do 18.6.

Co získá vítězný tým? Vítězová se v termínu 1. – 3. 9. 2017 díky Snickers vypraví na „all inclusive“ cestu do Barcelony společně s dalšími vítězi soutěže z celé Evropy, jejímž vrcholem je setkání se samotným Pelém na Olympijském stadionu.

Kompletní soutěžní mechanika a pravidla k dispozici na www.snickers.cz.

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze